Vyberte stránku

Pánové, máte nedostatek testosteronu? Víme co s tím.

Pánové, máte nedostatek testosteronu? Víme co s tím.
Pánové, máte nedostatek testosteronu? Víme co s tím.
4.5 (90%)
celkem 2 hodnocení

Pánové, ruku na srdce. Všichni si chceme užívat v posteli, cítit se energicky, mít sílu, něco vydržet, neztratit tah na branku, neřešit bolesti. Čím dál mladším mužům v tom zabraňuje klesající hladina testosteronu a nedostatek dalších důležitých látek pro pohlavní a celkovou svěžest. Nedopusťte, ať je to i váš případ.

Testosteron, produkovaný nadledvinkami a varlaty, ovlivňuje už lidský plod. Silněji se o slovo přihlašuje až v pubertě. Nejenže se podílí na dospívání v pravého muže, ale kromě vývoje vnějších pohlavních znaků zajišťuje hormonální rovnováhu v těle. Účastní se produkce spermií a tím je jednou z podmínek mužské plodnosti, podporuje růst svalů, pomáhá při zdravé krvetvorbě, ovlivňuje chlapské chování.

Průšvih nastává, když testosteron začíná chybět. Muž ztrácí sílu a vitalitu, svalovou hmotu, je unavený, bez chuti k sexu anebo má problémy s erekcí, objevuje se sklon k přibírání na váze zejména v oblasti břicha včetně viscerálního tuku, hrozí náběh na různá onemocnění jako jsou cukrovka, vysoký krevní tlak, srdeční příhody. Mohou se objevit bolesti zad a osteoporóza. Zhoršuje se paměť i soustředění, dostavují se také deprese. To opravdu není něco, co by muži chtěli.

Jak zvýšit hladinu testosteronu v průběhu života

Nabízí se otázka, jestli se vše výše vyjmenované dříve nebo později, v menší či větší míře, neobjeví u každého chlapa. Někdo to nazývá krizí středního věku, někdo syndrom vyhoření, někdo hovoří o mužském přechodu. Přitom příčina je stejná, změny v těle a nedostatek důležitých látek. Částečně je nedostatek testosteronu přirozeným procesem. V sedmdesáti už většinou muž nepotřebuje dobývat svět stejně jako ve dvaceti a úbytek testosteronu je přirozenou součástí života. Přírodní pokles testosteronu až o 70 % by se však měl týkat nejdříve padesátníků a starších mužů. Problém je, že kvůli civilizačním návykům a špatné životosprávě o mužský hormon přicházejí i mladí muži. Stačí, pokud jste někdy ve stresu a s chutí na sex se může rozloučit… Celkové zdraví se zhoršuje, chybí vůle začínat nové věci, dochází k lenivění a tloustnutí. Doplnění testosteronu je však jednoduché.

Protože se z části jedná o normální proces stárnutí, je těžké laicky určit hranici, kdy jsou uvedené příznaky normální a přijatelné, a kdy byste se sebou měl začít něco dělat. Kdy by vás měla hladina testosteronu zajímat? Jak zjistit hladinu testosteronu v těle? V první řadě ji lze zjistit rozborem vzorku krve. Buď o to můžete požádat svého praktického lékaře, nebo si jako samoplátce zajít do osvědčených laboratoří, jako je například SYNLAB, kde působí odborník na tuto problematiku, MUDr. Marek Antoš. SYNLAB test provádí na základě jednoduché žádanky, výsledky jsou obvykle známé už druhý pracovní den. Stále se zajímáte o to jak zvýšit hladinu testosteronu přírodní cestou? Čtěte pozorně níže.

Existují testosteronové tablety, které fungují?

Co se s nedostatkem testosteronu dá dělat v domácích podmínkách? Pokud se vás netýká úbytek testosteronu po úraze nebo zánětu ve varlatech, či po prodělání příušnic, je skoro jisté, že neblahý vliv má životospráva.

Obezita, alkohol, to všechno si vybírá svou daň. Pokud se svých “hříchů” nevzdáte, zvýšení testosteronu se snadno nedočkáte. Ptáte se, jak tvorbu nejdůležitějšího mužského pohlavního hormonu nakopnout? Pokud už víte na základě testů anebo sám tušíte, že to potřebujete, je možné syndrom nedostatku testosteronu začít porážet. Nejlepším prostředkem je zkvalitnění životního stylu, od pravidelného spánku, přes vyhýbání se nepřiměřené psychické zátěži, až po dobré jídlo a cvičení. Ono se to snadno řekne, ale ne vždy má každý možnost vyhnout se stresu, navíc když má stresující zaměstnání. A i po vydání výpovědi ze stresujícího zaměstnání přichází na řadu stres z toho, jak zaplatit všechny účty.

Co když to ale nestačí a prostě potřebujete tělu něco dodat? Problematické je podávání umělých náhražek testosteronu. Taková hormonální léčba může přinášet negativní vedlejší účinky. Testosteronové tablety proto určitě berte pouze po konzultaci s lékařem. Naštěstí se jde spolehnout na přírodní doplňky, které se sebou taková rizika nenesou.

A dnes si představíme fantastickou trojku přípravků na přírodní bázi Zerex.

Proč je Zerex ideální podporou sexuálního zdraví muže

Zerex je přípravek pro sexuální zdraví muže a nabízí 7 extra výhod:

1. Nejde o jeden přípravek, ale hned o tři

Jedná se o komplexní péči, pokrývající vše, co muže kolem sexu trápí. Pod jednou značkou a kvalitou naleznete první přípravek pro rychlý nástup pevné erekce, druhý pro expresní zvýšení výdrže při styku, třetí na dlouhodobou podporu libida.

2. Můžete si je koupit sami bez předpisu
Doplňky Zerex jsou dostupné bez lékařského předpisu, protože díky přírodním látkám v nich obsažených nehrozí, že by někomu mohly ublížit. Zároveň mají takovou koncentraci látek, aby fungovaly.
3. Skvělá cena
Přípravky Zerex jsou za dobrou cenu, protože se výrobce rozhodl nepodporovat distributorský řetězec a preparáty prodává online. Má tak plnou kontrolu i nad skladováním, aby balení vyráběl přesně tolik, kolik je potřeba, a nenabízel staré zásoby.
4. Reálné recenze dlouhodobých uživatelů
Na internetu je mnoho skutečných recenzí a názorů např. v diskuzích uživatelů přípravků Zerex.
5. Vhodný pro všechny generace
Nemusíte čekat na problémy stáří pro využití příznivých účinků osvědčených doplňků. Zerex je určený pro všechny dospělé muže 18+.
6. Diskrétní balení
Samozřejmostí je dodání přípravků Zerex tak, aby nikdo nevěděl, co si kupujete. Nemusíte žádat v ordinaci ani v lékárně.
7. Můžete užívat všechny tři najednou
Zerex mužská péče se vzájemně doplňuje. Přípravky Zerex Klasik, Zerex Extralong, Zerex Ultragold se dají užívat najednou, a dokonce si je jako výhodný balík můžete i zakoupit. Tomu se říká podpora mužova sebevědomí!
od 730 Kč

Zerex Klasik 12 kapslí (730 Kč)
Zerex Extralong 12 kapslí (850 Kč)
Zerex Ultragold 120 kapslí (1600 Kč)

Doprava zdarma

Nákup nad 1700 Kč

Doručení do 24h

Doručíme do 24 hodin

Dárek pro vás

Při objednávce nad 2500 Kč

Garance

Garance vrácení peněz

Diskrétní balení

Nikdo nepozná co je uvnitř

Recenze ZEREX – jednotlivé produkty

Zerex Klasik

“Rychlá a pevná erekce okamžitě”

Pokud se blíží hodina H a vy potřebujete, aby se vám postavil a stál, je tu Zerex Klasik.

1 kapsle Zerex Klasik obsahuje: 150 mg tribulus terrestris, 50 mg maca (složky způsobující chuť na sex), 50 mg l-arginin, 50 mg l-citrulin, 50 mg l-lysin (složky na podporu prokrvení), 50 mg teobromin. Přípravek se užívá před očekávaným sexem. První účinky nastupují za 60 minut, trvají až 36 hodin (erekce však přichází pouze tehdy, když ji chcete, na základě sexuální stimulace). Dosažení erekce je snadnější, chuť na sex větší, úd prokrvenější. Balení obsahuje 12 tablet, vystačí tedy až na dvanáct plánovaných styků. Stačí užít jen jednu tabletku, ideálně na prázdný žaludek (pokud dochází k současnému trávení jídla, oddaluje se nástup účinku). Vzhledem k přírodnímu složení je však možné užít i dvě kapsle najednou. Zapíjejí se vodou. Neočekávejte účinek jako od Viagry, okamžitého bolestivého stojáka, ale vliv přípravku je jasně patrný, fyzické vzrušení je pevnější, plnější, příjemnější. Nemusíte se obávat, že selžete. Nejideálněji se vliv přípravku na erekci projeví při třetím použití.

Cena 730 Kč

ZEREX EXTRALONG

“Delší výdrž a dlouhý orgasmus”

Když vás trápí předčasná ejakulace a neuspokojivý sexuální prožitek, nasaďte Zerex Extralong a vydržíte o moc déle.

1 kapsle Zerex Extralong obsahuje: 100 mg tribulus terrestris, 50 mg l-arginin, 50 mg maca, 50 mg ženšen pravý (výborná složka na celkovou regeneraci), 50 mg l-lysin, 50 mg teobromin, 30 mg l-citrulin, 30 mg ostropestřec mariánský. Přípravek se užívá před očekávaným sexem, ale lze ho brát i preventivně. Má vliv nejen na délku jednoho styku, kdy vydržíte déle, ale také na větší možnost opakování sexu (zkracuje dobu, po které může po ejakulaci dojít k další erekci). Reální uživatelé si chválí výdrž přibližně o 10 minut delší, i když výrobce uvádí až 30 minut. Doporučené dávkování jsou dvě tablety přibližně hodinu před aktem, nekombinovaných s alkoholem nebo těžkým jídlem. Balení obsahuje 12 pilulek. Opakované užití zvyšuje účinek, v těle stoupá hladina příznivých látek, ale mezi užitími musí být zachován rozestup (produkt není určený pro každodenní použití, na rozdíl od Zerex Ultragold). Zlepšená výdrž a oddálení ejakulace působí příznivě na psychiku, což opět zlepšuje celkové sexuální zdraví. Uživatelé si chválí možnost více styků v jedné noci.

Cena 850 Kč

ZEREX ULTRAGOLD

“Dlouhodobý vliv na kvalitu erekce”

Pokud chcete svůj sexuální život nabudit celkově a trvale, musíte zkusit zlatý Zerex Ultragold.

1 kapsle Zerex Ultragold obsahuje: 150 mg tribulus terrestris, 100 mg maca (látky s osvědčeným vlivem na erekci), 10 mg zinek , 1,4 mg vitamin B2, 1,4 mg vitamin B6, 1 mg měď, 2,5 mg vitamin B12 (vitaminy a minerály násobí účinky přípravku pro celkově zdravější organismus). Přípravek se užívá každodenně. Ať už patříte do hlavní cílové skupiny mužů 40+ nebo potřebujete sexuální vitalitu podpořit už v mladším věku, Zerex Ultragold je určený na dlouhodobé používání. Neužívá se tedy jen před sexem, ale neustále. Stabilizuje hladinu testosteronu na žádoucí úroveň. Tím zvyšuje libido, sexuální touhu, posiluje tvrdost erekce a rychlost jejího nástupu při sexuální aktivitě, výdrž při pohlavním styku, psychickou pohodu a pocit mužnosti, imunitu, kondici. Díky dlouhodobému užívání se účinné látky mají šanci naplno projevit. 1 balení obsahuje 120 kapslí. Vzhledem k doporučenému užívání 2 kapslí denně (1 ráno a 1 večer) je to dávka na dva měsíce, což je minimální délka doporučené kúry. Nejlepších výsledků je dosaženo po 4 měsících nepřetržitého užívání a při současném zlepšení životosprávy (dostatečný spánek, zdravější jídlo, méně alkoholu). Přípravek není návykový.

Cena 1600 Kč

Testosteron, erekce, sex, Zerex: buďte Mužem s velkým M.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz