Vyberte možnost Stránka

Hledáte módní inspiraci? Najdete ji na modio.cz

Hledáte módní inspiraci? Najdete ji na modio.cz

Máte rádi módu? A módní inspirátor modio.cz znáte? Na jednom místě zde najdete zboží z kamenných obchodů i e-shopů připravené přímo vám na míru!
Modio.cz milovníkům a milovnicím módy v první řadě přináší inspiraci. Bez té to totiž mnohdy nejde. Znáte to. I když stojíte nad šatníkem plným těch nejstylovějších kousků, jsou rána, kdy nevíte, co na sebe. Proto jsou tak navštěvované instagramové stránky tzv. módních influencerek. A server modio.cz je také svým způsobem takovým influencerem. Radí, informuje, ukazuje módní cestu. Je jen na vás, jestli se na ní vydáte, či nikoliv.

Modio neporovnává, ale informuje!

Ovšem pozor! Modio.cz není cenový srovnávač. Neporovnává ceny jednotlivých produktů, ale usnadňuje orientaci v módních trendech a objevování nových kousků. Jako první navíc informuje nejenom o novinkách, ale i speciálních akcích, slevách a výprodejích! A víte, co se říká, že kdo dřív přijde, ten dřív mele – v tomto případě uloví ty nejlepší kousky těch nejvěhlasnějších značek, jako jsou Adidas, Calvin Klein, Converse, Guess, H&M, Nike, Only, Orsay, Quiksilver, Tommy Hillfiger či Vero Moda.

Vybírejte podle značky, nebo kategorie

Vybírat můžete buď podle výše zmíněných značek nebo podle kategorií (ženy, muži, děti) a dalších subkategorií – kabáty, svetry, mikiny, trička, bundy, lodičky, holínky, tenisky, doplňky, hodinky a šperky atd. Svůj výběr navíc můžete snadno filtrovat, ať již na základě vámi preferované barvy, módního stylu, nebo třeba cenového rozmezí, které nechcete překročit. Konkrétní sezonní kousky pak najdete v sekci inspirace.

Nakupujte pohodlně a bez front!

Další přidanou hodnotou serveru modio.cz je nadmíru osobní přístup ke svým uživatelům (a uživatelkám). Jednoduše při registraci zadáte velikost oblečení a obuvi, jež nosíte, a na hlavní stránce se vám budou automaticky zobrazovat ty nejlepší kousky, jež se hodí jen a jen pro vás. A pozor, k dispozici je i polská verze webu – www.modisimo.pl!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.