Vyberte možnost Stránka

Pánská taška přes rameno – co v ní muži nosí?

Pánská taška přes rameno – co v ní muži nosí?
Rate this post
!AdSense – before contentČím dál více oblíbený a hlavně praktický doplněk pánského outfitu. Zjistěte, co všechno lze v pánské tašce nosit!

I když panuje názor, že pokud nosí chlap tašku, je to zcela určitě metrosexuál, je trend nošení pánských kabelek nebo-li tašek čím dál více oblíbenější.

Muži, kteří přišli na chuť pánských taškám nejsou metrosexuálové, ale praktičtí muži!

Obsah článku

Obsah pánské tašky…

Muži si často dělají srandu z žen, kvůli příliš bohatému obsahu kabelek. Těžko chápat, proč sebou tahají snad celou výbavu kosmetické tašky a mnoho mnoho dalšího. Ale i samotní muži se bez spousty věcí mimo domov neobejdou. Jenže oni na rozdíl od žen tahají své nezbytnosti po kapsách.

A je jisté, že narvané kapsy nejsou pohodlné a už vůbec ne vzhledově v pořádku.

taska-2

Kožená aktovka Greenland

Z hlediska módy

jsou pánské tašky nutností. Nejen, že celkový outfit není narušený boulemi na kalhotách nebo v bundě, ale je to i skvělý doplněk, kterým můžete pánský outfit dotáhnout k pomyslné dokonalosti.

K obsahu…

V pánské tašce lze najít stejně jako v ženské kabelce věci praktické, ale mnohdy i věci k běžnému nošení zbytečné. I když se muži ženám smějí, často ve svých taškách tahají věci, nad kterými zůstává rozum stát. Mezi takové patří například magnézium na rozdělávání ohně nebo dámská vložka. Říkáte si, k čemu je dámská vložka dobrá? Nejde o žádný náhodný prodej ženám v nouzi, ale o ryze praktickou věc. Pokud se vám například něco vylije v autě, přiložíte vložku a je po vlhkosti. Asi každý muž nosící tašku, má při sobě nějakou tu nečekanou drobnost, bez které by z domu nevyšel.

Kromě kuriózních předmětů lze v pánských taškách najít nože, různé léky, kapesníčky, žvýkačky, peněženku, doklady, mobilní telefon…

taska-3

Taška Storm Kingswood

Česko vs. světová móda

Je zvláštní, že to co je ve světě považováno za zcela normální věc, je v naší zemi stále ještě kuriozitou, kterou mohou nosit pouze homosexuálové nebo metrosexuálové. Přitom hvězdy známé po celém světě, jako je například Will Smith, Kanye West, Brad Pitt, ti všichni nosí pánskou tašku běžně a téměř ke každé příležitosti.

Pojmenování

Je jisté, že pokud nazvete pánskou tašku kabelkou, pak bude většina těch, co tašku nosí  protestovat. Je důležité si uvědomit, že kabelky nosí ženy a muži mají pánské tašky. Nebuďte za ‘’burana’’ a jednou provždy si to ujasněte!

Jak vybrat pánskou tašku?

Existuje hned několik typů pánských tašek, každá je vhodná k jinému stylu oblečení i příležitosti. Vybrat si tu svou může každý!

První věc, kterou byste si měl před nákupem pánské tašky ujasnit je to, zda chcete tašku nosit v ruce nebo přes rameno, popř obojí. Taška přes rameno je u pánů velmi oblíbená. Dá se s ní totiž vyrazit na téměř jakoukoliv akci. Člověk se nemusí bát, že tašku někam odloží a pak jí zapomene. Taška na rameno je praktická a stylová zároveň.

taska-1

Kožený messenger Greenland

Další věcí, je promyšlení volby materiálu. Pokud nechcete, aby si kamarádi utahovali z vaší sbírky tašek, pak zvolte jednu, ale pořádnou. Nejlepší volbou je pánská taška kožená, která nejen že stylově vypadá, ale navíc je vysoce odolná vůči poškození a vydrží tedy roku plného ‘’provozu’’.

Styl tašky je třeba promyslet, podle toho, kam si tašku budete chtít brát. Chcete tašku na běžné nošení, sport, cesty do práce nebo výlety? Možností, kam tašku nosit je mnoho…

taska-4

Kožená taška Strellson

Jak si na tašku zvyknout?

Zprvu vám přijde nošení tašky trochu nezvyklé, ale jakmile objevíte kouzlo všeho při ruce a přesto prázdných kapes, pak už s tašky nebudete chtít vzdát. Překonejte narážky na vaší tašku, vytvořte si styl a nenechte se ničím rozházet.

Nákup pánské tašky

Jak jsme již psali výše, první taška by měla být kvalitní a vzhledově zajímavá. Pokud tápete v téměř nekonečné nabídce pánských tašek, mrkněte na stránky Amirashop.cz, kde najdete kvalitní kožené tašky přes rameno různých designů za příznivé ceny.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.