Vyberte možnost Stránka

Jak se vyvarovat chybám v oblékání?

Jak se vyvarovat chybám v oblékání?
Rate this post
!AdSense – before contentStává se Vám často, že koupíte něco, co se v obchodě zdá být skvělé a doma se to pak už jen válí ve skříni? Zjistěte, jak předcházet chybným rozhodnutím při nákupu oblečení.

Každý pánský šatník má několik kousků oblečení, které mohou být považovány za nakupovací omyly. Jde o to, že člověk se někdy nechá zlákat něčím názorem, hezky oblečenou figurínou,s levou a nakoupí oblečení, které se naprosto liší od jeho vkusu. Jde o oblečení nezvyklých barevných kombinací, příliš extravagantní model atd.

V případě, že chcete předejít chybám v nákupu oblečení, řiďte se těmi to jednoduchými body:

 

Obsah článku

1. Výběr velikosti

Často si pořizujete kousek, který vás má donutit zhubnout? Myslíte si, že příliš malá košile nebo kalhoty Vám pomohou zhubnout? Ne! Každý ví, že takto to nefunguje. I v případě, že jde o poslední kus skvěle vypadajícího svetru, nechte ho v obchodě! To samé lze říci o velikosti příliš velké. Je jisté, že ve třiceti už vám do toho saka ramena nedorostou!

 

2. Výběr barev

Váš šatník se skládá z tmavých barev? Pak budete možná nad žlutým trikem a tyrkysovým sakem v obchodě přemýšlet, jak začnete nosit více barev. Impulzivní nákup barevného oblečení ovšem končí vyzkoušením v kabince a pak tyto kousky čeká život na dně vašeho šatníku.

Pokud si skutečně přejete nosit barevnější oblečení, pak je důležité probrat si, co vlastně máte doma. Teprve pak víte, které kousky se vám budou hodit k čemu a zda je nákup vhodný. Pokud doma nemáte nic ve žluté, pak nákup kanárkově žlutých bot nebudete to pravé ořechové.  Důležité je také umět odhadnout, zda Vám dané barevné kombinace sluší atd.

 

3. Výběr stylu

Mikina a džíny jsou vaším životem? Pak se jen těžko budete cítit dobře ve výrazném sáčku. I v případě, že vám změna stylu bude slušet je třeba se v něm také dobře cítit. V případě, že chcete váš styl změnit, je třeba postupovat po částech. Razantní změny se neuchytí a vám tak přibude dalších nakupovacích omylů.

 

4. Výběr doplňků

Chcete si po vzoru slavných pořídit tašku? Pak si ještě před nákupem představte, jak s tou taškou jdete po Václaváku, cítíte se v té představě dobře? Pokud ano, pak je nákup správná volba.

Kolik omylů máte ve svém šatníku vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.