Vyberte možnost Stránka

Zelená je tráva, fotbal to je hra

Zelená je tráva, fotbal to je hra
Rate this post
!AdSense – before contentAneb tak praví tradiční fotbalová píseň. Fotbalové mistrovství světa již je doslova za dveřmi, nastal tudíž čas si jej podrobněji představit. Hostitelem vrcholné fotbalové události je po Jihoafrické republice tentokrát Brazílie, a to konkrétně 12 stadionů v čele s legendární Maracaná.

Na jubilejním dvacátém turnaji se v klání o vítěznou trofej střetne celkem 32 národních mužstev ze 6 kontinentů, vítěze, jenž bude korunován právě na svatostánku v Rio de Janeiru, se svět dozví nejpozději 13. července. Cesta k úspěchu však bude dlouhá a trnitá, neboť vede přes základní skupiny a neúprosné vyřazovací boje.

 

Brazílie a ti další

Mezi favority celého turnaje se bezesporu řadí domácí mužstvo, které bude hnáno jedinečným a fanatickým publikem. Podaří se domácímu týmu unést tíhu odpovědnosti a probojovat se až k titulu, nebo naopak nesplní očekávání náročných brazilských fandů a na turnaji vyhoří? Nebo získá trofej některé z evropských mužstev? Zálusk si na ni jistě dělají tradiční fotbalové velmoci jako Anglie, Francie, Německo či Portugalsko, bez šance přitom nejsou ani černí koně jako Holandsko, Portugalsko či Belgie. Či snad překvapí někdo úplně jiný? Do boje o nejvyšší příčky by jistě rády promluvily i Spojené státy americké, Chile nebo některý z afrických týmů. Pozor na nevyzpytatelné Rusko a neznámý Írán.

 

Doma jako na stadionu

Slevy alza Vám nyní umožní pořídit si do Vaší domácnosti vybavení, díky kterému se budete obrazově i vizuálně cítit jako na stadionu. Peníze, které ušetříte za výlet do daleké Brazílie tak můžete investovat například právě do vybavení pořádného fotbalového fanouška. Pozvěte si domů partu kamarádu, přidejte k tomu pár vuvuzel a můžete mít atmosféru jako v Sao Paulu. Alternativně se můžete samozřejmě vydat s přáteli sledovat fotbalové zápasy do sport barů, hospod či restaurací.

 

Jaké jsou Vaše tipy na vítěze?

Kdo tedy podle Vašeho osobního názoru turnaj vyhraje? Budete u toho na živo nebo budete fotbalové zápasy sledovat „jen“ doma? Tak jako tak, už nyní se můžete začít připravovat na jedinečné a strhující fotbalové momenty a dramata vyřazovací části. Výkop prvního zápasu je již 12. června v 17:00, kdy se střetnou domácí s Chorvatskem!

 

Zdroj: Vouchercloud

Pro zobrazení infografiky klikněte zde.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.