Vyberte možnost Stránka

Tvrdý trénink? Prozradíme vám, jak získat více energie i lepší výsledky!

Tvrdý trénink? Prozradíme vám, jak získat více energie i lepší výsledky!
Rate this post
!AdSense – before contentPravidelně sportujete? Snažíte se na sobě makat, ale občas vám prostě dojte síla? Vyzkoušejte novou metodu získání energie, lepšího soustředění a regenerace těla!

Sportovci si během svým tréninků sáhnout na fyzické a mnohdy i psychické dno. Vydat ze sebe to nejlepší je pro ně nejdůležitější. Ovšem i přes veškeré snažení někdy síly dojdou a je třeba je zase získat.

 

Čistý kyslík a jeho neuvěřitelné účinky

Mountainair nebo-li čistý kyslík v plechu je zdravá cesta k regeneraci, povzbuzení, načerpání sil. Tento přírodní zdroj v plechovce neobsahuje žádné chemické látky ani kalorie, přesto organismus příjemně osvěží a nabudí všechny smysly.

Při fyzickém i psychickém vypětí je kyslík pro tělo zvláště důležitý. Vzduch okolo nás obsahuje pouhých 21% kyslíku, plechovka Mountainair pojímá 99,5%. Stačí tak krátká inhalace výsledky jsou ihned patrné. Snazší dýchání, nová energie, zbystření smyslů, regenerace organismu apod.

 

Kdy čistý kyslík pomůže?

Při vyčerpání stačí krátká inhalace kyslíku Mountainair a tělo se uklidní, dech srovná a vy tak můžete pokračovat dále. Tyto účinky ocení nejen sportovci, ale také ‘’normální’’ lidé.

 

Při bolestech hlavy – Pokud vás trápí časté migrény, únava nebo máte problémy s dýcháním, čistý kyslík vám pomůže.

Po pařbě – Máte za sebou náročnou noc? Probuďte své tělo i mysl inhalací.

Dopadá na vás stres z práce? – Pravidelné inhalování Mountainair pomůže pozitivní mentální aktivitě a tak zlepší váš psychický stav.

Pro babičku a dědu – Starší lidé často bojují o každé nadechnutí. Usnadněte jim toto trápení! Plechovka čistého kyslíku k Vánocům jim pomůže žít aktivně!

Výstup – Pobyt vy vysokých nadmořských výškách ulehčí čistý kyslík.

Zdravý vzhled – Regenerujte své tělo kyslíkem a získejte zdravější pokožku i celkově mladistvější vzhled.

kyslik-1

Kompletní informace o tomto výrobku najdete na webu mountainair.cz

Vyzkoušíte tento přírodní ‘’zázrak’’? Nebo s ním už zkušenosti máte?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.