Vyberte možnost Stránka

Hubnutí založené na mužské logice – Mnou prověřené tipy vám pomohou k dokonalé postavě

Hubnutí založené na mužské logice – Mnou prověřené tipy vám pomohou k dokonalé postavě
Rate this post
!AdSense – before contentExistuje celá spousta “zaručených“ způsobů, jak za měsíc zhubnout o dvě velikosti. Speciální diety, pojídání šíleností (tampony na močené v pomerančovém džusu…) nebo extrémní hladovění.

Můžete zkoušet tyto blbiny, nebo dát na mě a zhubnout normálním, zdravým způsobem, který bude možná překvapivě snadný k dodržování.

Jdeme na to! Tyhle tipy vám zpříjemní hubnutí.

Obsah článku

Dejte si čokoládu

Věděli jste, že výjimečně dlouhověcí muži pili malé dávky červeného vína a jedli čokoládu? Pecka, co? Samozřejmě tu mluvíme o čokoládě s vysokým procentem kakaa (min. 70%). Čokoláda je tedy cesta k nesmrtelnosti? To jistě nevím, nicméně vám můžu zaručit, že po či před náročném zvedání vah v posilce vám zlepší nálada a udělá dobře v puse.

Věděli jste, že: látky obsažené v tmavé čokoládě zvyšují o 50% váš sportovní výkon?

Dejte si kávu

Samozřejmě černou, bez cukru a smetany. Tak bude plná antioxidantů, které vaše tělo povzbudí a dodá sílu na trénink. Dobrá černá káva vám zrychlí metabolismus a tím tak zrychlí i spalování nechtěných tuků.

hubnuti-pro-muze

Černá káva a vysokoprocentní čokoláda – závislosti, které vašemu hubnutí nevadí. Foto: Pinterest

Jezte potraviny s termickým efektem

Co to je potravina s vysokým termickým efektem? Vlastně jde o to, zjistit si, kolik která potravina dodá vašemu tělu energie v poměru k tomu, kolik energie a je třeba k jejímu trávení a vstřebávání živin.

Sacharidy mají termický efekt okolo 6 %, tuky cca 4 %.

V praxi to znamená, zvýšit hodnotu bílkovin ve svém jídelníčku, protože ty mají termický efekt 30% a jsou tak pro váš organismus, který je zatížen hubnutím, nezbytné. Ovšem neznamená to, že zcela vynecháte sacharidy a tuky, to je nejen nezdravé, ale také z dlouhodobého hlediska neudržitelné.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.