Vyberte možnost Stránka

Valentýn

Valentýn
Rate this post
!AdSense – before contentSezónní záležitost, Valentýn. Je jedno, jestli se bráníte nebo ne. Valentýn už si brousí zuby. Vyzkoušejte buď na tento den nebo v kterýkoliv jiný den roce přijít s něčím originálním, sexy, vášnivým a nebo snad i dokonce levným.

Den zamilovaných dokázal rozvířit mnoho diskuzí. Existují jeho odpůrci i zastánci. Ať už patříte do té nebo té skupiny, stejně bude pravděpodobně tento den něčím zvláštním. Každý přemýšlí, jakou maličkostí by mohl svému partnerovi udělat radost. Někdo upeče něco sladkého na zub, jiný dá přednost romantické večeři v restauraci. A především muži pak darují nějaké to krásné sexy prádélko, které udělá z tohoto svátku vášnivou noc.

 

Sexy spodní prádlo

A právě prádlo je jedním velkým tématem. Jaké koupit, co je vhodné a co už je příliš? To samozřejmě záleží na tom, co všechno partnerka snese. Každý muž tak trochu ví, co by mohlo projít a co ne. Každá žena má své meze někde jinde, co je pro jednu fantastické sexuální dobrodružství, je pro jinou naprosté tabu. Proto při výběru nejen erotického prádla, ale i různých hraček, jako jsou například vibrátory, volte jen to, co skutečně potěší. Vaše partnerka by měla z dárku vycítit, že jí máte rád.

Valentýnské dárky jsou v mnoha směrech odsuzované. Mnozí tvrdí, že nepotřebují svou lásku dokazovat na povel. Ale, kterou ženu by nepotěšila nějaká ta romantická maličkost. A i ta největší odpůrkyně Valentýnu jistě neodmítne prodloužený víkend pro dva ve wellness hotelu.

 

Originalita se vyplatí!

I v případě, že nechcete svou peněženku příliš unavovat, máte možnost udělat svému miláčkovi radost. Jednou možností je domácí výrobek, ale popravdě řečeno, málokterý muž je natolik šikovný, aby to opravdu za něco stálo, vystřižené srdíčko z papíru je vhodný dárek od dítěte, ne od dospělého chlapa. Druhou možností jsou různé slevové portály, kde je možné najít skvělé maličkosti za super ceny. Potěšit mohou šperky, poukazy ke kadeřnici, na manikúru apod.

 

Už víte, čím obdarujete svou partnerku?

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.