Vyberte možnost Stránka

Sex po telefonu

Sex po telefonu
Rate this post

Sex po telefonu je určitý druh virtuální užívání, které získává stále větší oblibu. Vyzkoušeli jste už sex po telefonu? Máme pro vás tipy jak na to, aby vaše partnerka křičela blahem díky jednomu telefonátu!

Kdo přišel s prvním erotických telefonátem se už dnes asi nedozvíte, ale co vás může zajímat, je to, jak tuto praktiku začít správně používat!

 

Kdy je ta správná doba na sex po telefonu?

Sex po telefonu je skvělý způsob, jak si užít i přes to, že se vaše partnerka se nachází mnoho kilometrů od vás. Partneři volí sex po telefonu v případě, že jsou od sebe na nějakou dobu odloučeni, může to být služební cesta apod. To však není jediná situace, kdy je sex po telefonu praktikován. Některé páry mají používají sex po telefonu jako jistou formu předehry.

Zejména ženy dávají mužům takto najevo, že doma je bude večer čekat něco víc, než jen pouhá večeře. Pokud je vám tato situace známá, pak jistě víte, jak moc vzrušující je, když vám žena volá do práce a dráždivým tónem popisuje, co zrovna dělá…

Sex po telefonu má dvě formy. Jedním způsobem je klasický telefonát, tím druhým pak eroticky laděné sms zprávy. Mnoho mužů dává přednost právě smskám, které jim dávají prostor k promyšlení, co vlastně napíší. Ne každý muž totiž umí o sexu mluvit a popisovat ho tak, aby to ženu vzrušovalo.

Sex po telefonu je nejen skvělým způsobem ukojení na dlouhé vzdálenosti, je to také lék na stereotyp. Mnoho vztahů ztroskotává na stále se opakujícím sexuálním scénáři. Sex po telefonu je doporučován v mnoha poradnách i u sexuologů.

 

Rady pro začátečníky

Pokud jste začátečník v tomto oboru, pak je dobré přečíst si pár triků, jak na to, aby měl sex po telefonu úspěch. Nejdříve ze všeho je důležité nešlapat na plyn. Pokud nechcete svou partneku vyděsit, pak je dobré na to jít pomalu. Pro začátek začněte s sms zprávami. Nemusíte hned popisovat celý sexuální akt, ale pošimrejte její představivost. Víte, co má ráda a tam miřte. Zapojte také lichotky, ženy rády slyší, že mají hezká prsa, zadek, bříško, atd. Pozvedněte jejich sebevědomí a sex bude najednou mnohem lepší!

V případě, že se cítíte na to, dát si tak trochu pikantnější rozhovor, pak nejdříve zjistěte, kde se partnerka nachází. Těžko s vámi bude rozehrávat erotické fantazie, když sedí v práci na poradě.

Mluvte pomalu a zřetelně. Nebojte se dát svému hlasu lehce perverzní, vzrušený nebo udýchaný tón. Tón hlasu je v sexu po telefonu tím zásadním, co dá celému hovoru ty správnou atmosféru.

Pokud nejste zrovna ten typ, co chrlí jednu sexy větu za druhou, pak se nebojte inspirovat se jinde. Internet je plný různých sexuálních povídek, kde si můžete doplnit svůj slovník.

 

Praktické rady

Pro úplné uvolnění je třeba zajistit levné volání. Těžko jde myslet na sex, když vám v hlavě běží, jak dlouho už vlastně voláte a kolik to proboha bude stát!

Také blokace dalších hovorů je rozumným krokem. Představte si, že jste před vyvrcholením a do toho vám pípá další hovor.

Skvělou alternativou sexu po telefonu bývá sex po internetu. Skype a jiné internetové aplikace poskytují své služby zadarmo a kromě zvuku vám umožní i pohled. Webkamery mohou váš prožitek ještě více zintenzivnět.

Praktikujete sex po telefonu?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!