Vyberte možnost Stránka

Podpořte mužovu plodnost vitamíny a dalšími látkami

Podpořte mužovu plodnost vitamíny a dalšími látkami
Rate this post

Ať se nám to líbí nebo ne, v dnešní době bohužel spousta párů řeší nepříjemnou zkušenost týkající se snahy o početí potomka. Tato potíž nepotkává jen starší páry, jak bychom si mohli myslet, ale i mladších jedinců, u kterých bychom to možná nečekali. Děje se tak z mnoha důvodů. Těmi hlavními jsou věk, stres, nevhodná životospráva, nadváha…

Pomozte si výživovými doplňky

Mužská plodnost je v hledáčku spousty mladých párů. Většinou žena vysadí antikoncepci a očekává, že během měsíce, dvou, maximálně tří otěhotní. Pokud k tomu nedojde do půl roka až do roka, většina se rozhodne navštívit gynekologa, se kterým řeší co dál.

Aniž byste ale museli k lékaři, můžete začít užívat výživový doplněk Folandrol, jehož úlohou je podpora tvorby spermií. Tento výživový doplněk na plodnost obsahuje Myo-inositol a selen, jež podporuje normální spermatogenezi. Ve složení najdete ale i vitamin E připívající k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jeho užívání je možné kdykoli během dne. Je určen pro všechny muže, kteří mají zvýšenou potřebu látek, které Folandrol obsahuje, nebo jim tyto látky chybí. Jestliže se snažíte o potomka, je ideální volbou. Bude pečovat o reprodukční zdraví muže, podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání.

Co vše v něm najdete

Důležitými aktivními látkami obsaženými ve Folandrolu jsou Myo-inositol, L-karnitin, L-arginin, selen, kyselina listová a vitamin E.

Zdravý životní styl

Samozřejmě je žádoucí, aby muž žil zdravým způsobem. To znamená nejen aby zdravě jedl, nepil alkohol, nekouřil, ale také aby dostatečně spal, věnoval se nějakému sportu, i kdyby „jen“ rekreačně, denně chodil na čerstvý vzduch ideálně do přírody, zbavil se nadbytečných kilogramů.

Díky skvělé medicíně se dnes splní sen o rodičovství většině zájemcům. Je ale potřeba začít potíž řešit co nejdříve, být aktivní a pozitivní. Šance na úspěch jsou skutečně velké.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!