Vyberte možnost Stránka

Zahrajte si doma erotickou online hru

Zahrajte si doma erotickou online hru
Rate this post

Nuda a stereotyp jsou zabijáky vztahů a platí to samozřejmě i pro milostný život. Ať už to mezi vámi na začátku je jakkoliv vášnivé, časem tahle jiskra pomine. Pak je jen na vás, jak se k tomu postavíte.

Správné řešení je samozřejmě nebát se experimentovat a vyzkoušet v posteli i nové věci. Nemusíte hned chodit do extrémů, velký efekt umí udělat třeba i taková pouta nebo sexy prádlo.

Kdo si hraje, nezlobí

Rádi byste něco nového vyzkoušeli už dnes a do večera opravdu nestihnete sehnat žádnou novou erotickou pomůcku? Žádný problém. Pojďte se inspirovat různými praktikami a činnostmi, jež za vás vyzkoušeli jiní. Sexio.cz, nejdiskrétnější eshop v ČR, provozuje online erotickou hru Dares4joy.cz. Ta je nekonečnou studnicí inspirace.

Dares4Joy je hra pro páry heterosexuální i homosexuální. Důležité je mít někoho do dvojice, to je celé. Nepotřebujete žádné erotické hračky, i když s nimi se rozšiřuje množství úkolů, jež budete plnit.

Co je podstatou online erotické hry Dares4Joy?

Ve hře si nastavíte svůj profil, zadáte své sexuální preference a označíte hračky, které máte doma. Podle toho vám pak hra naservíruje 20 úkolů. Ty s partnerem či partnerkou na střídačku plníte. Samozřejmě je ve hře i možnost vyměnit úkol za jiný, kdyby se vám nějaký nepozdával. Obecně však hra nabízí pouze úkoly, jež vychází z preferencí obou partnerů a z erotických hraček, jež aspoň jeden z partnerů vlastní.

Vše, co potřebujete, je váš mobilní telefon. Přesuňte se do postele a pusťte si hru každý na svém mobilu. Některé úkoly vidí pouze ten, kdo je plní, proto potřebuje každý vlastní zařízení.

Nechte se překvapit během dne

Erotická online hra Dares4Joy je postavená na úkolech, některé přidávají sami hráči. Pokud také nějaké přidáte, otevře se vám speciální typ hry. V tomto speciálním módu dlouhodobé hry partneři dostávají úkoly v náhodný čas během dne. A ty vám rozhodně zpestří vztah!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!