Vyberte stránku

Jak vybrat erotickou hračku? Nejlépe podle rad zkušenějších

Jak vybrat erotickou hračku? Nejlépe podle rad zkušenějších
Jak vybrat erotickou hračku? Nejlépe podle rad zkušenějších
5 (100%)
celkem 3 hodnocení

Erotické pomůcky už dávno nejsou tabu. Významnou měrou k tomu jistě přispěla jejich snadná dostupnost. Už prostě není třeba chodit sužovaný studem do sexshopu a tam celý rudý žádat prodavače o radu. Dneska si totiž všechno najdete na internetu.

Online objevíte spoustu sexshopů s nekonečnou nabídkou, jejich sortiment můžete zkoumat dlouhé dny. Problém je, že nakonec možná stejně nebudete vědět, co si tedy pořídit. Protože jak máte vědět, jestli stojí za to všechny masturbátory, o kterých se tolik mluví? Jsou womanizéry opravdu tak skvělé? Nebo je lepší pořídit pro drahou polovičku spíš klasický vibrátor se stimulací klitorisu? Tyto otázky běžely hlavou i mně.

Zboží je spousta, rad k výběru ovšem ne

Člověk, který nemá s erotickými hračkami zkušenosti, se v široké nabídce snadno ztratí. Přitom právě výběr první pomůcky je v životě klíčový. Když si vyberete špatně, budete znechucení a aspoň na nějaký čas vás opustí jakákoliv touha zkoušet další postelové pomocníky.

Kdybyste si chtěli pořídit nové běžecké boty, můžete se zeptat známých a probrat s nimi, s jakou značkou mají nejlepší zkušenosti. U erotických pomůcek to asi neuděláte. Není koho se zeptat, musíte si poradit sami. Nebo ne? Já jsem se nakonec spolehl na rady zkušenějších. Konkrétně na zkušenosti patnáctičlenné redakce.

Nejvíce informací mi daly reálné recenze pomůcek

Je hezké, když si v sexshopu přečtete, z čeho jsou dané pomůcky pro dospělé vyrobené a jaké jsou jejich rozměry, jenže tohle neznalému člověku opravdu mnoho neřekne. Nejvíce informací poskytnou reálné recenze. Dozvíte se, jak je materiál příjemný na kůži, zda je čištění složité, jak moc silné dráždění si užijete a kolik práce si dal výrobce se zpracováním.

Nutno podotknout, že zatímco na nový model telefonu najdete na internetu stovky recenzí, na nový model mastrubátoru už ne. Jedním z mála webů, které se věnují ožehavému tématu erotických hraček, je Lascivní.cz.

Lascivní.cz je magazín existující už od roku 2010, který publikuje reálné recenze s vlastními fotkami a videi. Dobrým startem, pokud hledáte nějakou hračku, jsou jejich přehledové články – např. TOP umělé vagíny pro muže, ideální peprný dárek pro svatební pár, pomůcky co nejvíce okoření vztah atd. Tam získáte přehled, co je na trhu, a o konkrétních výrobcích, jež vás zaujmou, si pak přečtete podrobnější recenzi.

Učíme se experimentovat nejen s erotickými hračkami

Nevím, proč jsem byl dříve přesvědčený, že oživit sex nám mohou jen hračky pro dospělé. Po přečtení pár textů a zajímavých rozhovorů v magazínu Lascivní.cz jsme začali experimentovat daleko více. Nové polohy, nová místa (doporučuji například článek s návodem na polohy na stole). Moje drahá polovička navíc pochopila, že nám pomohou v sexu i další erotické pomůcky než jen její vibrátor. Spokojenější jsme oba, a pokud chcete být i vy, určitě si trochu rozšiřte obzory. Budete koukat, co všechno se dá v posteli dělat.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!