Vyberte možnost Stránka

Kia chystá dvě novinky – Kia e-Niro a Kia e-Soul

Kia chystá dvě novinky – Kia e-Niro a Kia e-Soul
Rate this post

Kia v letošním roce na ženevském autosalonu představila dva elektromobily Kia e-Niro a Kia e-Soul. Druhý zmíněný model se do prodeje dostane už v prvním čtvrtletí příštího roku a uchvátí si nadšence do elektrických automobilů především dojezdem, jenž činí 450 kilometrů.

Právě dojezd je v současné době, kdy se na trh dostávají stále nové elektromobily, velice diskutovanou nevýhodou. Většinou je dojezd nedostačující, ovšem automobilové společnosti se snaží daný parametr neustále zdokonalovat. Jihokorejská automobilka však dojezd svých elektrických modelů výrazně vylepšila a názornými ukázkami jsou Kia e-Niro a Kia e-Soul.

Kia e-Niro

Vskutku lákavý potenciál má Kia e-Niro. Jedná se o elektromobil, jehož vzhledu musíte přijít na chuť. Jakmile však usednete za volant, podmaní si vás komfortnost a praktičnost interiéru. Chování podvozku je nad očekávání. Kompaktní crossover sice disponuje těžkými bateriemi, i tak perfektně drží v zatáčkách, za což si vysloužil ne jednu pochvalu.

Zavazadlový prostor nabízí 451 litrů, zatímco hybridní sestra Kia Niro má jen 427 litrů. Pro někoho se může zdát jako nevýhoda méně prostoru vzadu nad hlavou, což je způsobeno tím, že designéři museli přepracovat podlahu kvůli bateriím.

 

Kia e-Soul

Dalším členem rodiny elektromobilů je Kia e-Soul, u které si můžete vybrat ze dvou bezemisních výkonů. Povšimněte si ostrých full-LED světlometů začleněných do horního obočí, díky nimž působí elektromobil opravdu přísně. Kia zachovala hranatou siluetu, ovšem zapracovala na proporcích a detailech, díky nimž získal model sebejistější design.

Přečtěte si o novinkách z řady elektromobilů v článku na webu společnosti Auto Jeremiášova. Právě u daného prodejce budete moci potom elektrická vozidla zakoupit. Jestliže nechcete čekat až do příštího roku, vyberte si ze současné nabídky.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.