Vyberte stránku

Chytrý muž ví, kde nechat umýt své auto

Chytrý muž ví, kde nechat umýt své auto
Hodnocení

Porozhlížíte se po tom, jak rozšířit služby ve Vámi provozované čerpací stanici? Nabídněte řidičům motorových vozidel mytí v kvalitních modulárních mycích boxech od společnosti BKF CarWash.

Nadstandardní mycí služby pro majitele aut

Tyto automyčky byly vyvinuty tak, aby odpovídaly potřebám míst s nízkou až střední intenzitou mytí. Za takového lokality jsou považovány především menší až středně velké obce. Setkat se s nimi můžeme jako s doplňkovými službami nejen u čerpacích stanic, ale také u venkovských provozoven a u nejrůznějších prodejen. Jako doplňková služba jsou hojně používány také u stanic technické kontroly a pneuservisů. Automyčka od společnosti BKF CarWash disponuje pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny jako celek se pak postarají o dokonalou očistu od předmytí přes voskování až závěrečný oplach motorových vozů. Jako bonusový program lze použít postřik ráfků. Právě tento mycí program umí odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí za pomoci změkčené vody pod nízkým tlakem.

Výhody automyčky BKF CarWash

Nejen mycí programy automyček BKF CarWash jsou schopné nabídnout nadstandardní služby. Mnohé výhody lze čerpat také z BKF věrnostního programu, který je přednostně určen majitelům služebních vozidel. Díky BKF programu majitelé vozů snadno a rychle přes webový prohlížeč bkfcarwash.cz nabijí své věrnostní karty. Naprostou samozřejmostí je bezhotovostní platba za použité služby. Provozovatelé automyček BKF CarWash mohou použít vzdálenou správu automyček a dohled přes internet. Kdo se rozhodnete poskytnout kvalitní mytí aut, rozhodně by měl zvážit spolupráci s firmou BKF CarWash, neboť jen ta ví, co je pro řidiče a jejich vozidla z pohledu čistoty nejlepší.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!