Vyberte možnost Stránka

Máte nespolehlivé auto? Prodejte ho a zkuste pronájem

Máte nespolehlivé auto? Prodejte ho a zkuste pronájem
Rate this post
!AdSense – before contentVaše staré auto už začíná být přítěží? Kdykoliv potřebujete využít rychlé přepravy, začne vůz stávkovat? Auto by mělo život zpříjemňovat a usnadňovat, pokud tomu tak není, je čas na změnu.

Říkáte si, že to se lehce řekne! Jenže, když nejsou peníze na nový vůz, jak to udělat! Možností může být koupě ojetého vozu, ale tím si ve většině případů nepomůžete. Začnete jen strkat peníze do další nespolehlivé “plechovky“. Proto navrhujeme podívat se na to z jiného úhlu.

Jak využívat výhod auta a nemít přitom žádné starosti

Nemožné, zdá se, ale opak je pravdou. Mít auto kdykoliv k dispozici, neplatit opravy, žádné pojištění ani se nestarat o servisování, to vše vás čeká, zvolíte-li dlouhodobé pronajmutí vozu.

 

Říct pronájmu ANO!

Říkáte si, proč byste měli půjčování vozu říci ano. Vždyť vlastnit automobil je normální, výhodné, pohodlné…, nebo ne?

Zpočátku to tak být může, ovšem, jak roky plynou, váš vůz už rozhodně nepatří mezi ty nejmodernější a nejspolehlivější. Vlastně je více v autoservisu než u vás doma v garáži? Držení se klasického modelu vlastnictví auta vás bude stát nejen hodně peněz, ale také nervů. Proč mít staré vozidlo, když se na něj nemůžete spolehnout a stejně raději jezdíte městskou dopravou.

Nikdy jste o této možnosti dlouhodobého pronájmu nepřemýšleli? Brzy zjistíte, že je to více než výhodné.

Výhody pronájmu vozidla u autopůjčovny

Potřebujete vůz na služební cestu? Máte zájem o rychlé dopravení na letiště? Vaše partnerka využije malý městský vůz? Vyžaduje váš životní styl vůz do terénu? Půjčte si spolehlivé auto od spolehlivé autopůjčovny, kterou najdete v každém větším městě. 

Služby půjčovny Praha jsou tu pro každého, kdo potřebuje kvalitní automobil.

Při výběru autopůjčovny věnujte pozornost nejen cenám za dlouhodobý pronájem, nýbrž i nabídce vozového parku a komplexnosti ostatních služeb půjčovny.

Mezi ověřené půjčovny aut patří například firma Fides. Ta oproti své konkurenci vyniká možností vytvoření speciální ceny vám na míru, bezplatného přistavení vozu na domluvené místo a množstvím služeb.

Speciální tarify ušité na míru vám ušetří peníze a nabídnou tak optimální řešení vyhovující vašim požadavkům. Díky bohatému výběru aut různých tříd si zvolíte vozidlo pro aktuální potřeby. Pro rodinnou dovolenou využijete vůz s velkých zavazadlovým prostorem, pro obchodní jednání luxusní vůz, jenž vás bude reprezentovat a pro denní ježdění po městě auto s nízkou spotřebou.

Využít lze pronájmu krátkodobého i dlouhodobého. Po rychlé domluvě vám autopůjčovna přistaví vůz kdekoliv se vám to bude hodit.

Konečně spolehlivé!

Vozový park autopůjčovny nabízí moderní auta, v perfektním stavu (mají najeto maximálně 70 000 km). Téměř nové a pravidelně servisované automobily vám poskytnou bezpečnou, komfortní a spolehlivou dopravu.

Využijte non-stop asistence a rezervace vozidel na autopujcovnafides.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.