Vyberte stránku

Praktické doplňky do auta, které vám usnadní cestování

Praktické doplňky do auta, které vám usnadní cestování
Praktické doplňky do auta, které vám usnadní cestování
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Vybavení automobilu je pro naše spokojené a bezpečnější cestování velmi důležité. Mnoho vlastníků vozů se proto zajímá nejen o běžnou výbavu, ale i o možnosti, čím ji doplnit. Výrobci doplňků do automobilů si to uvědomují a řidičům nabízí skutečně mnohé. Ať už cestujete soukromým vozem se svojí rodinou, nebo máte služební vůz a převážíte kapaliny, barvy, nářadí a podobně, určitě najdete pomocníky, které si budete přát vlastnit.

Abyste měli kufr vždy v pořádku a čistý

Už jste slyšeli o možnostech, jak vylepšit váš kufr? Pomohou např. vany do kufru. Jsou vyrobeny z kvalitní gumy, která je odolná jak proti odřeninám, poškození, tak i proti znehodnocení nejrůznějšími kapalinami, barvami atd. Při převozu nákladu, který vám může kufr vozu ušpinit vám budou pomáhat neocenitelnou měrou. Mají protiskluzovou úpravu, díky čemuž se při jízdě náklad nebude nekontrolovaně přemisťovat. Pro každý typ vozu lze koupit přesně velikostně odpovídající vanu. Pozitivem je i jejich vyvýšený okraj, nepropustnost, odolnost proti popíchnutí… Pokud se vám tekutina vyleje, nebo vysype pytel se stavebním materiálem, jednoduše vše uklidíte. Vybírat můžete ze třech barevných variant. Montáž je díky přesné výrobě pro daný typ vozu rychlá a snadná.

Přípravy na zimu

Zimní období je před námi, a proto bychom měli myslet na vybavení, které v létě nevozíme se sebou. Jsou jimi zimní řetězy, smetáček, lopatka, trocha písku i teplá deka pro případ, že bychom uvízli.

Auto můžete doplnit i o zimní clony do masky. Oceníte je, ať už cestujete sami, nebo s dětmi, které chladné prostředí snáší hůř než my, dospělí. Zimní clony po montáži zabraňují ofukování chladiče i motoru auta. Motor se tak zahřeje na provozní teplotu mnohem rychleji než bez clon. Topení po chvíli jízdy začne hřát. U vznětových motorů je to velká přednost.

Vychytávek pro váš vůz je mnoho. Jejich bohatou paletu si můžete prohlédnout na internetových stránkách dovozu.cz. Do vozu si vyberete pomůcky pro parkování, kola, osvětlení, potřeby z oblasti autokosmetiky, povinné i doplňkové výbavy a mnohé další. Přesvědčte se sami.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!