Vyberte možnost Stránka

Ojetý nebo nový Renault? Zjistěte, co se vyplatí více!

Ojetý nebo nový Renault? Zjistěte, co se vyplatí více!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete si koupit nový vůz a přemýšlíte nad značkou Renault? Přečtěte si, jaké jsou možnosti koupě, a zda je výhodnější pořídit Renault nový nebo ojetý! Nenechte si ujít zajímavé informace našeho článku!

S koupí automobilu na vás čeká poměrně hodně důležitých rozhodnutí. To nejdůležitější je, zda vybrat automobil nový nebo starší ojetý typ. Jako vše, má každá možnost své plusy i mínusy. Přečtěte si, který Renault je lepší variantou!

 

Koupě nového Renaultu

Ať už se rozhodnete pro nový vůz osobní, užitkový nebo sportovní, je třeba si uvědomit, že výběr bude v mnohém snazší, než u ojetých modelů. S novým typem auta nebude řešit, jestli auto nebylo havarované, vykradené či nějak poškozené. Navíc si budete být moct jistý, že v prvních měsících vás návštěva servisu čekat nebude, pokud tedy ovšem nepočítáte pravidelné servisní kontroly. V případě, že se přece jen nějaká ta závada objeví, autorizovaný prodejce Renault Retail Group CZ vám jí opraví v rámci záruky vozu.

 

Nákup ojetého Renaultu

Je jisté, že ojetý automobil bude ve vašem hledáčku především kvůli nižší pořizovací ceně. Ojetá auta jsou v porovnání s těmi novými levnější, tak to prostě je. Ovšem tato výhoda v sobě nese i nutnost srovnání se s tím, že vůz může mít dost bohatou minulost (krádež, havárie, různé závady apod.). Hodláte koupit ojetý vůz? Běžte tam, kde podvodné jednání nehrozí, tedy k autorizovanému prodejci Renault Retail Group CZ, u něhož můžete mít jistotu, že koupíte skutečně to, co je napsané v ‘’papírech’’.

 

Je Renault dobrou volbou?

Výběr značky a typu vozu je vždy o velkém rozmýšlení a porovnávání. Je Renault spolehlivý, bezpečný a nehrozí velké riziko krádeže? Je lepší vybrat automobil s dobrým výkonem nebo raději nízkou spotřebou? Kromě klasických kritérií výběru (cena, výkon, velikost atd.), je třeba zohlednit také další aspekty.

Spolehlivost vybraného typu – Zejména u ojetého modelu se nechte informovat o statistikách i zkušenostech uživatelů Renaultů. Četnost návštěvy servisů a celková spolehlivost vozu je důležitých parametrem nákupu.

Motor – Je to motor, který rozhoduje o celkové spotřebě a výkonu vozidla. Nevíte, zda volit benzín nebo naftu? Ne vždy je dieselový motor výhodnějším řešením. Proto si řádně spočítejte, co se vám vyplatí!

Riziko krádeže – Kradou se drahé typy automobilů i ty, které jsou v běžném provozu k vidění nejvíce (snadná legalizace). Promyslete si dobře, zda vybraný typ nebude až příliš velkým lákadlem pro zloděje.

Cena náhradních dílů – Havárie nebo dlouhodobé užívání může způsobit potřebu výměnu různých dílů. Některé značky jsou známé předraženými náhradními díly, značka Renault však mezi ně nepatří, příkladem mohou být náhradní díly Renault scenic.

V případě, že jste do této doby vůz značky Renault měl, pak už vám vaše pozitivní zkušenosti nikdo nerozmluví. Pokud má jít o prvního Renaulta, je třeba jízdu v něm vyzkoušet! Navštivte tedy značkovou prodejnu, kde si budete moci prohlédnout i vyzkoušet řídit vybrané auto. Navštivte moderní showroom a vyberte si své auto v široké nabídce vozů značky Renault!

 
Další informace najdete na stránce www.rpz.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.