Vyberte možnost Stránka

Jak jí požádat o ruku?

Jak jí požádat o ruku?
Rate this post
!AdSense – before contentJste si jistý tím, že ona je ta pravá? Pak s žádostí o ruku neváhejte!

Už dlouho nosíte zásnubní prsten u sebe, ale ještě jste nevymyslel, jak jí o ruku požádat? V takovém případě si nenechte ujít naše tipy!

 

Pragmatička nebo romantička?

Svou partnerku jistě znáte a víte, jaká je? Brečí u každého romantického filmu? Nebo jí přehnaná romantická gesta nic neříkají? Svou žádost je třeba upravit dle její povahy, pak se odmítnutí bát nemusíte!

 

Jak žádat o ruku svou životní lásku?

Buďte v soukromí

Žádost o ruku je velká věc, která se týká především vás dvou! Připravte si tedy místo, kde budete moci své společné štěstí prožít i bez skandujícího davu.

 

Originální za každou cenu?

Mnozí muži se snaží svou partnerku překvapit svou otázkou v těch nejnemožnějších situacích, pod vodou při seskoku padákem nebo pouhým vzkazem na zrcadle? Originalita se vám může lehce vymstít, zaskočená žena může říct snadno ‘’ne’’! Pokud se však originality nechcete jen tak vzdát, pak zvolte originální zásnubní prsten, který jí dostane do kolen!

Malý tip! Dát jí šperk, který jí po prvním pohledu okouzlí? Výběr může být snazší, než si myslíte. Stačí, když vybíráte z té správné kolekce. Najděte ten pravý v originální kolekci POLOMIO Jewellery, vytvořené nadaným českým šperkařem Davidem Lomosem. Jeho výtvory jsou nesrovnatelné, vysoce kvalitní a lze je nechat upravit dle vašich představ.

Zvolte odstín zlata, povrchovou úpravu i velikost briliantu a nechte tak vytvořit jedinečný prsten, kterým jí dáte najevo svou lásku, úctu i pokoru.

Kompletní informace i celou nabídku prstenů najdete na Polomio.cz

 

Buďte přirozený

Načtené texty z internetu nebo naučené básně? Tím jí nedojmete! Řekněte to svými slovy a stylem, který zná a tolik ho miluje! Okoukaná klišé jsou pod vaší úroveň, vytvořte si vlastní okamžik, na který budete pak rádi oba vzpomínat!

 

Vaše místo

Máte místo, kam spolu rádi chodíte a trávíte společný čas? Spojte tento prostor s další krásným okamžikem! S žádostí o ruku… .

Jak jí hodláte o ruku požádat vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.