Vyberte možnost Stránka

Netradiční zimní sporty, které vás nenechají v klidu! Zjistěte, jak si zvýšit hladinu adrenalinu!

Netradiční zimní sporty, které vás nenechají v klidu! Zjistěte, jak si zvýšit hladinu adrenalinu!
Rate this post
!AdSense – before contentUž vás nebaví klasické lyžování, jízda na běžkách nebo bruslích? Vyzkoušejte tyto netradiční zimní sporty! Uvidíte, jak vás bude zima zase bavit!

Zimní období je tu, ale vy se na první sníh ani netěšíte? Klasické zimní sporty ve vás neprobouzejí žádné větší vzrušení? Vyzkoušejte něco nového, co vám vlije do žil pořádnou dávku adrenalinu! Přinášíme vám pět netradičních extrémních sportů, kterým propadnete po prvním vyzkoušení!

 

Obsah článku

TOP 5 netradičních zimních sportů, která vás nenechají chladnými!

Snowkitting

snowkitting-5

Klasický kitting je v už i u nás známým sportem. Ale málokdo ví, že ho lze praktikovat i na sněhu či ledu. Pokud chcete zažít tu neskutečnou rychlost, jakou se budete řítit po svazích nebo zamrzlé ploše, pak si pořiďte draka, snowboardové prkno nebo lyže, zimní oblečení a ochranné pomůcky. Pádů vás totiž potká více než dost!

Jízda se psím spřežením

snowkitting-3

Pochybujeme, že máte doma smečku psů, která by vás mohla táhnout, ale pokud chcete tuto neopakovatelnou jízdu zažít, můžete vyzkoušet speciální kurz. Ten vás vás naučí nejen jízdě samotné, zjistíte, jak připevnit psí postroj a připravit sáně. Smečku psů můžete ovládat sám nebo si jen užívat parádního pocitu jako spolupasažér zkušeného instruktora.

Sněhový zorbing

snowkitting-1

Kutálet se zasněženou krajinou v kouli z PVC? Na to si troufnou jen opravdový “tvrďáci“. Tuto adrenalinovou atrakci můžete vyzkoušet na nejedné sjezdovce. Odvážíte se?

Skialpinismus

snowkitting-2

Lyžování bylo vaší vášní, ale nyní vás představa čekání fronty u lanovky nijak nevzrušuje? Dejte jízdě na lyžích nový rozměr v podobě skialpinismu. O co se jedná? Lyžujete v neupravených terénech, kopec vylezete sám, a díky tomu si pocitu z rychlé a svobodné jízdy užíváte jako nikdy předtím!

Turistika na sněžnicích

snowkitting-4

Přestaňte svůj výkon omezovat jen na vyjeté stopy pro běžky. Zkuste turistiku na sněžnicích a zdolávejte zasněžené vrcholy s “lehkostí“. Sněžnice rozloží vaši váhu, proto nehrozí boření se do hlubokého sněhu. Vydejte se na místa, kam se jen tak někdo nedostane!

Který sport zaujal vás? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.