Vyberte možnost Stránka

Jak předejít kocovině?

Jak předejít kocovině?
Rate this post
!AdSense – before contentZačíná to u dvojky červeného, pokračuje šampaňským a končí u pátého panáku a pak už je pusto a prázdno.

Probudíte se někdy kolem poledne, hlavu máte jako střep a napadá vás jen jediná věta, a to, že už nikdy nebudete pít.

Řešením není předsevzetí, které stejně nikdy nedodržíte, ale zamyslení se nad tím, jak pít, abyste druhý den neskončil jako mátoha.

Zde je několik věcí, které nejspíš děláte špatně!

 

Obsah článku

Jak se zbavit kocoviny?

1. Voda a pak až vodka

Mezi každým panákem si dejte sklenici vody, která vám nejen pročistí mysl, ale také zabrání dehydrataci vašeho těla.

2. Nekuřte

Nikotin otupuje váš mozek a tedy i soudnost, kolik toho ještě můžete vypít. Pro další večer nechte tedy svou krabičku cigaret doma.

3. Šampaňské a jiné bublinky

Bublinky jsou zrádné potvory, které vám pronikají do krve nejrychleji. Vyvarujte se tedy jejich pití po celý večer, jinak budete druhý den litovat stejně tak jako obvykle. Zrádné je nejen šampaňské, ale i míchané drinky s redbullem nebo sodou.

4. Hladina vitamínu B

Alkohol snižuje hladinu vitamínu B ve vašem těle, jeho nedostatek pak působí negativně na vaše celkové zdraví. Proto mějte u sebe B komplex, který si spolkněte ještě před konzumací alkoholu.

5. Whistky, bourbon = kocovina v plné síle

Tmavý alkohol, jako je whisky, brandy nebo bourbon, obsahuje tzv. kongenery, které dávají alkoholu chuť i barvu. Obecně lze říci, že čím tmavší alkohol je, tím horší kocovina vás čeká.

Umíte pít tak, abyste druhý den byli “použitelní“? 

Pokud máte další rady a tipy, jak se zbavit kocoviny, tak pište do diskuzí…

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.