Vyberte možnost Stránka

Co vše stihnout, než z vás bude táta!

Co vše stihnout, než z vás bude táta!
Rate this post
!AdSense – before contentPřinášíme seznam důležitých věci, které by jste měli stihnout ještě před tím, než se stanete tátou!

Zajímá vás, proč je tak důležité prožít následujících šest věcí ještě před rodičovstvím? Odpověď je jednoduchá! S narozením potomka už nebudou věci nikdy takové jako před tím. Už nebudete mít stejný čas na své koníčky a záliby, vše bude podrobené dětem.

 

Užijte si následující věci dokud vám ještě nikdo neříká ,,TÁTO’’!

 

Obsah článku

1. Sexujte

Kdykoliv a kdekoliv to půjde! Pomilujte se se svou přítelkyní kdykoliv a vás přijde chuť. Ve vaně, na botníku, na kuchyňské lince, u okna, před televizí, prostě všude, kde to bude jen trochu možné. Užijte si ještě tu svobodu, kdy nemusíte dávat pozor na to, aby děti nic neslyšely a neviděly. Zažijte co nejvíce vášně a milování, až přijdou děti budete s největší pravděpodobností poslouchat, že je unavená, bolí jí hlava, musí brzy vstávat atd.

 

2. Spěte

Choďte spát pozdě a spěte až do poledne. Užívejte si ten pocit, že není třeba nic dělat, že nemusíte nic dělat. Spěte do sytosti, do růžova, do plné spokojenosti. S dětmi vás klidné spaní nečeká, s nimi budete muset vstávat během noci a brzo ráno být nastoupení k přípravě snídaně. Uvědomte si, že děti vás spát nenechají! Užijte se sladkého spánku dokud můžete.

 

3. Pracujte

Budování kariéry je také otázkou doby před dětmi. Pracujte na svém postavení ještě když tu možnost máte. Později už si 12 hodin v práci dovolit moct nebudete. Vysněné pracovní pozice by jste měl dosáhnout ještě před narozením vašeho dítete.

 

4. Cestujte

Procestujte všechny země, po jejichž návštěvě toužíte. Bez dětí máte možnost za poměrně málo peněz procestovat všechny kouty světa. jasně, že sdětmi budete cestovat také, ale s nimi je vše dražší, namáhavější a také pomalejší a hlavně musíte zajistit dostatečné zázemí. Oproti tomu bez dětí lze vyrazit pouze ‘’s batohem’’.

 

5. Užívejte si adrenalinu

Toužíte sjet divoukou řeku, vylézt na vysokou horu, skočit si padákem … Touha po riskování je zcela přirozená. Splňte si všechny své touhy po adrenalinu a dobrodružství ještě před dobou rodičovství, pak už nebudete mít sílu a chuť.

 

6. Utrácejte

Investujte do sebe. Dělejte si radost novým oblečením, technikou, výlety. Užívejte si volných finančních prostředků, které budou později určené pro vaše dítě.

Stihli jste všechno prožít ještě před příchodem dítěte?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.