Vyberte možnost Stránka

K čemu jsou dobré napínáky do bot a proč jsou ty cedrové nejlepší?

K čemu jsou dobré napínáky do bot a proč jsou ty cedrové nejlepší?
Rate this post
!AdSense – before contentVíte, k čemu jsou napínáky do bot? A používáte je ve svém pánském botníku? Pakliže víte, o co jde, ale napínáky do bot ještě nemáte, pak vás následující řádky přesvědčí o tom, že jde o dobou investici, která prodlouží životnost vaší (drahé) obuvi.

Obsah článku

Napínáky do bot mají 3 důležité funkce

Abyste mohli důležitost napínáků do bot posoudit, je třeba znát jejich pravou funkci.

Napínáky vlastně mají hned několik důležitých poslání. V prvním kroku do sebe natáhnou vlhkost vnitřku bot, dále napnou kožený materiál bot, aby nevznikaly vrásky a záhyby (drží se v nich špína a nevypadá to dobře).

Nakonec pak příjemný bonus v podobě neutralizování nepříjemného zápachu

Lepší je používat napínáky alespoň nějaké, než vůbec žádné. Nejlepší jsou ale ty cedrové!

Říkáte si, proč za napínáky do bot utrácet hned tolik? Samozřejmě, že existují i levnější a horší (plast, obyčejné dřevo) varianty. My ovšem razíme heslo: ,,Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné a málo kvalitní věci!“. V rámci tohoto pak opravdu nezbývá nic jiného, než doporučit napínáky z nelakovaného cedru.

Věděli jste, že: Napínáky jsou naprostým základem péče o pánské boty? Bez nich to vážně nejde.

Kolik párů cedrových napínáků je potřeba?

Nejideálnější je mít cedrové napínáky v každé botě, která přesáhla investici o výši 5 tisíc korun. Ale vystačíte si i s jedním párem, který budete průběžně dávat z jedné boty do druhé. To důležité je nechat napínáky v botách alespoň 24 hodin po tom, co je zujete.

cedrove-napinaky-do-bot-3

Působením napínáku se kožený materiál boty krásně napne a vzniklé záhyby dočasně vymizí. Foto: Galantier.cz

cedrove-napinaky-do-bot-4

Přední část vyvíjí pomocí speciálních pružin souměrný tlak na boční strany obuvi a udržuje tak kůži perfektně napnutou. Foto: Galantier.cz

cedrove-napinaky-do-bot-2

Zadní část a držák mají robustní provedení pro snadnou manipulaci a nejideálnější tlak na patní oblast boty. Foto: Galantier.cz

Nákupní tip! Pořiďte si napínáky z cedru značky Bexley.
!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.