Vyberte stránku

Začněte být v kurzovém sázení konečně ziskoví

Začněte být v kurzovém sázení konečně ziskoví
Začněte být v kurzovém sázení konečně ziskoví
Hodnocení

Kurzové sázení spočívá v odhadování výsledků určité události – nejčastěji sportovního zápasu. Jenom o hádání to ale není. Kdo chce být ziskový a ne jen dotovat sázkové kanceláře, musí pochopit několik základních zásad vedoucích k úspěchu.

Spoléhat na štěstí prostě nestačí.

Kurzové sázení je obvykle zábavou zejména pro muže, kteří sledují nějaký sport. Pokud se v něm vyznají, jedná se pro ně o relativně snadný způsob výdělku. Tedy aspoň zdánlivě.

Existují sice lidé, které kurzové sázení plnohodnotně živí, ale těch je málo. Daleko více je takových, kteří jen krmí penězi sázkové kanceláře.

Nechcete patřit mezi ně? Tak se vzdělávejte.

Sbírejte informace od zkušenějších

Nejlepší informace a rady vám pochopitelně poskytnou ti, kteří sami sázejí a jsou v této činnosti ziskoví. Jenže málokterý úspěšný sázkař se o své taktiky ochotně podělí. Na internetu moc dobrých rad zdarma nenajdete, nicméně v Česku funguje jeden unikátní projekt – každý měsíc vychází online časopis 1x2tip věnovaný kurzovému sázení.

Časopis obsahuje dobré rady, recenze různých sázkařských stránek, upozornění na nejčastější chytáky a mnoho dalšího obsahu. Čtenáři si chválí zejména rozhovory s profi sázkaři, díky nimž mohou nahlédnout pod pokličku zkušenějších.

Podívejte se na dvě čísla zdarma

Časopis 1x2tip vychází pouze elektronicky, je ke stažení buď v e-shopu Alza.cz, nebo v sázkařském e-shopu Betting-shop.eu. V elektronické podobě si jej s sebou snadno vezmete kamkoliv, nicméně někteří lidé si jej tisknou, aby si v něm mohli podtrhávat důležité informace. Používají jej jako učebnici toho jak zařídit, aby byla každá sázka úspěšná.

1x2tip je vydávaný jednou měsíčně od roku 2013. Jedno číslo stojí pouhých 10 Kč, ale pokud je vám líto vyhodit do vzduchu i takhle nízkou částku, máte možnost si nejdříve dvě čísla prohlédnout.

casopis-o-sazeni-01

Jsou volně ke stažení na webu časopisu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz