Vyberte možnost Stránka

Špinavé auto může vypadat jako umění

Špinavé auto může vypadat jako umění
Rate this post
!AdSense – before contentŠpinavé a zaprášené auto znamená, že ho musíte buďto zavést do myčky aut nebo vzít hadr, kýbl a pěnu a udělat z Vašeho automobilového miláčka zase reprezentující a kočky balící objekt. Ale umělec Rafael Veyisov se rozhodl, že si ruce v pěnové vodě máchat nebude a udělal ze špíny umělecký kousek.

Asi jste už někdy viděl špinavé auto a na něm do špíny napsáno: ,,UMYJ MĚ!“. Když šlo o cizí auto od srdce jste se zasmál, ale co když to bylo to Vaše?! A ať už to byl nápad Vaší manželky nebo nějaký vtipálek, který šel okolo, vždy V8s ten potupný nápis donutil auto umýt.

Ázerbájdžánský umělec Rafael Veyisov, který pracuje jako parkovací obsluha se rozhodl, že změní vizitku špíny z něčeho nežádoucího na žádoucí. Během své práce začal špinavá auta čistit speciální technikou, jejíž výsledek byl opravdu překvapivý. Umělec používá k čištění pouze své prsty. A do nánosů prachu na autě maluje různé abstraktní tvary nebo kreslí komplikovaná městská panoramata.

Za posledních 10 let  již takto vyčistil nespočet aut a řidiči si ho velice oblíbili. Se špinavým autem tak již nejezdí do myčky, ale k tomuto umělci.

A co Vy? Líbí se Vám tento styl čištění, chtěli byste ho také? Nebo dáváte raději přednost lesku a čistotě? Napište nám své názory!

 

spinave-auto-1
spinave-auto-2
spinave-auto-3
spinave-auto-4
spinave-auto-5
spinave-auto-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.