Vyberte možnost Stránka

Dubaj v mlze a oblacích

Dubaj v mlze a oblacích
Rate this post
!AdSense – before contentJedinečné fotografie, které jdou pořídit pouze 6krát do roka. Užijte si s námi neskutečnou podívanou z 85. patra.

Toužíte zažít tento pohled? Pak vystoupejte do 85. patra, do 414 metru, ve čtyři hodiny ráno na Princess Tower v Dubaji.

Tyto neskutečné fotografie pořídil německý fotograf  Sebastian Opitz, který se vydal do této neskutečné výšky proto, aby zachytil vzácnou hustou mlhu, která se nad Dubají objevuje pouze 4-6 do roka. takto hustá mlha se odpařuje po 9 hodinách.

Podívejte se na výsledek Opitzova vzrušení, který opravdu stojí za to.

Zdroj: ablazewithlight.com

dubai-v-mlze-1 dubai-v-mlze-2 dubai-v-mlze-3 dubai-v-mlze-4 dubai-v-mlze-5 dubai-v-mlze-6 dubai-v-mlze-7 dubai-v-mlze-8 dubai-v-mlze-9

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.