Vyberte možnost Stránka

Jak sbalit holku?

4.8/5 - (10 votes)
!AdSense – before contentJednoduchá otázka, která skrývá spoustu úsilí, ale výsledek pak stojí za to! Přečtěte si pár rad, jak sbalit holku Vašich snů!

Pro někoho je balení zábava a hra, pro jiného zas totální trapas, který nemůže dopadnout dobře. Ať už patříte mezi ty sebejisté nebo stydlíny, ujasněte si, co vlastně na ženy platí?

Obsah článku

Příprava, bez které nic neulovíte

Každý krok v našem životě vyžaduje nějakou přípravu. U balení holek je nutná příprava fyzická i psychická.

Hygiena

Pokud se chystáte někoho ulovit, měl byste být čistý a upravený. Asi je Vám jasné, že s mastnými vlasy a a ve špinavém triku toho moc neulovíte. Proto se nezapomeňte pořádně umýt, vyvonět, načesat a stylově obléct.

Najíst se a napít

Možná Vám to přijde jako rada od Vaší mamky, kdy Vám dobrosrdečně kladla na srdce, aby jste dostatečně jedl a pil. A právě ona přece nejlépe věděla, jak jste se choval, když jste měl hlad a žízeň. Byl jste nervózní, popudlivý. Proto by jste měl uspokojit všechny své tělesné potřeby a během samotného balení být pak v pohodě.

Uklidnit se, odreagovat se

Po fyzické přípravě přichází na řadu ta psychická. Před samotným balením se odreagujte, bavte se s přáteli, popijte, zablbněte si. Chcete být přece uvolněný, ne vystresovaný. Uvědomte si, že se musíte cítit jistý sám sebou, a to nejen během balení, ale i v průběhu vztahu. Jinak byste totiž mohl řešit jak se vyrovnat s rozchodem.

baleni

Přišel čas na balení?!

Je to tady, objekt zaměřen a Vy jdete do toho. Ale nastane situace, se kterou si nevíte rady. Zde je příklad nejčastějších krizových momentů v balení holky.

1. Přijdete k ní a vybalíte na ní svojí balící hlášku, jenže v klubu je takový hluk, že nic neslyší a jen nechápavě kouká, co chcete

Řešení: Místo, aby jste jí začal řvát do ucha a způsobil jí prasknutí bubínku, přejděte plynule na řeč těla. Naznačte jí tanec nebo drink, když se chytí, je už snadné se přesunout do klidnější části klubu.

2. Přijdete k ní a vybalíte na ní svojí balící hlášku. Bohužel však nemáte úspěch a dotyčná Vás pošle někam.

Řešení: Pokud uvidíte, že jste opravdu nezabodoval máte dvě možnosti, buďto situaci strhnout do vtipu nebo odejít. Je už na Vás, na co se budete cítit, rozhodně nezačněte dotyčnou urážet a být agresivní. Místo jednoho odmítnutí by Vás to mohlo stát vyhazov z klubu.

baleni

Je spoustu možností, jak získat holku Vašich snů. Pokud máte stále pochybnosti, přečtěte si více informaci na Streetgame.cz. Dozvíte se například, o čem mluvit s holkou.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.