Vyberte možnost Stránka

5 stylových variant, jak nosit polo tričko?

5 stylových variant, jak nosit polo tričko?
Rate this post
!AdSense – before contentPolo tričko je podstatný základ (nejen) letního šatníku každého muže. Oblečené polo triko vypadá cool, je pohodlné a snadno se kombinuje.

Zjistěte, jak nosit polo tričko a už nikdy nešlápněte s tímto elegantním kouskem pánského oblečení vedle. 

Polo triko je v podstatě polo košile, tedy ideální varianta za klasickou košili. Když je venku vedro, když je v kanclu na padnutí, když na poradě nepotřebujete mít zpocené koláče v podpaždí, obléknete polo triko, které se skvěle hodí k chinos kalhotám, polobotkám a blazeru.

Obsah článku

Elegantní léto s polo trikem

Polo tričko pro muže je univerzální kousek, který můžete nosit se šortkami, když jste na pláži, s pěknými chinos kalhoty nebo se sakem, abyste byli připraveni jít z kavárny rovnou na pracovní poradu. Je to tak jednoduché!

Polo triko je skvělým kompromisem mezi formálním a neformálním oblečením. Proto, když nevíte, co si máte vzít na sebe, oblečte polo triko s límečkem a vyrazte. Zachováte si pohodlí, budete vypadat lehce nedbale přesto elegantně. Dostaňte do svého šatníku několik košil s krátkým rukávem v různých barvách a vzorech a budete vypadat i v těch největších vedrech elegantně a tak nějak uvolněně.

Tip! Doporučujeme pořídit 3 polo trička pro muže – v černé, bílé a námořnickém proužku.

Polo triko musí padnout!

To nejdůležitější, co se oblékání polo trička pro muže týká, je správný střih a velikost. Vaše postava se musí do trička vejít tak akorát. Zde nejsou žádné kompromisy. Pakliže vám bude tričko plandat nebo bude příliš těsné, nikdy to nebude vypadat dobře.

Co dodržet, abyste v polo triku s límečkem vypadali minimálně skvěle?

1. Rukávy trika by měly končit uprostřed bicepsu.

2. Krk by měl být vidět tak akorát. To znamená, že tričko rozepněte pouze o jeden knoflíček.

3. Délka trika by rovněž měla být tak akorát, ani příliš dlouhá ani příliš krátká.

4. Hrudník nesmí být těsně obepnutý.

5. Pivní břicho nebude nikdy vypadat dobře, ať jde o polo či klasické triko.

Na pláži/vrchol léta

POLO-TRIKO-1
POLO-TRIKO-3 POLO-TRIKO-2

K obleku

POLO-TRIKO-5 POLO-TRIKO-4
POLO-TRIKO-6

Sportovně

POLO-TRIKO-9 POLO-TRIKO-8 POLO-TRIKO-7

Laďte bílou

POLO-TRIKO-12 POLO-TRIKO-11 POLO-TRIKO-10

Ležérně formální

POLO-TRIKO-15 POLO-TRIKO-14 POLO-TRIKO-13

Už víte, jak budete toto léto nosit své polo triko?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.