Vyberte možnost Stránka

Stylově nejen do společnosti – Víte, jak na to?

Stylově nejen do společnosti – Víte, jak na to?
Rate this post
!AdSense – before contentI když je léto v plném proudu a vy spíše oblékáte plavky než oblek, i v tomto období je nutné k některým příležitostem obléct společenské oblečení, tedy oblek. Poradíme vám, jak společenský outfit oživit a vyniknout mezi ostatními.

Ať už je to svatba, pracovní schůzka nebo firemní večírek, na formálních akcích je třeba vypadat slušně, ale zároveň také stylově. Pokud nechcete zapadnout do černobílé nudy všude okolo, pak je třeba na svém společenském ‘’looku’’ zapracovat. Třeba volbou té správné pánské společenské vesty z e-shopu
z-ciziny.cz

 

Obsah článku

Společenská vesta – Jak vybrat tu správnou?

Výběrem správné vesty svůj oblek perfektně doplníte a zároveň mu dáte na atraktivnějším vzhledu. Při koupi je důležité zaměřit svou pozornost na tyto věci:

 

Velikost

Špatně padnoucí společenskou vestou nijak zvlášť nezapůsobíte! Proto výběru velikosti věnujte ten největší zájem. Vesta, by měla přesně kopírovat vaší postavu, výsledný vzhled by tedy neměl být příliš volný ani těsný.

Tip! S nákupem společenské vesty vám v e-shopu z-ciziny.cz poradí a pomohou vybrat tu nejlepší velikost!

 

Barva

U pánské vesty je důležitý nejen správný střih, ale také barevné provedení. Jistě, že černou nic nezkazíte, ale zároveň také příliš nevyniknete. Pokud chcete upoutat pozornost družiček nebo svých kolegyň v práci, je třeba být trochu více kreativnější a osobitější.

Tak například na svatbě můžete vyniknout díky bílé společenské vestě, na firemním večírku zase upoutáte pozornost červenou elegantní vestou a běžný den lze strávit v elegantní hnědé nebo béžové.

vesta-3

Červená pánská vesta vám zaručí žádanou pozornost!

Styl

Kromě střihu a barvy je důležité vybrat i správný styl vesty. Například v internetovém obchodě
z-ciziny.cz najdete vesty ve stylu retro, vesty elegantní i velice extravagantní. Je ovšem důležité vybrat styl, který se k vám hodí. Pokud si vyberete vestu stylově zcela mimo váš osobní vkus, pak je předem jisté, že se ve vestě nebudete cítit dobře a výsledné ‘’ošívání’’ vám zaručí spíše pozornost nechtěnou.

 

Co na společenské vestě uvítáte…

Aby vám vesta padla před slavnostním obědem, ale i po něm, můžete si vestu na zádech utáhnout nebo naopak povolit, díky tomu budete stále stylový a šik.

vesta-1

Pokud chcete, aby vynikl nápaditý vzor vaší dlouho vybírané kravaty, pak zvolte vestu s hlubším předním vykrojením. Tak upoutáte dalšími doplňky svého společenského outfitu a budete více výrazný než vaši ‘’kolegové’’.

vesta-2

Černá pánská společenská vesta s nižším výkrojením

Vyberte si svou společenskou vestu v e-shopu z-ciziny.cz a vydejte se na příští společenskou událost s novým sebevědomím!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.