Vyberte stránku

Listopadové MUST HAVE – Jaké jsou moderní nezbytnosti pánského podzimního šatníku?

Listopadové MUST HAVE – Jaké jsou moderní nezbytnosti pánského podzimního šatníku?
Hodnocení
!AdSense – before contentNenechte si ujít exkluzivní výběr stylového oblečení pánského podzimního šatníku. Jde o klíčové kousky, bez kterých by se podzim stal nudným obdobím před příchodem zimy.

Velmi maskulinní, městské a velmi trendy, přesně takové by mělo být oblečení náležící vašemu podzimnímu šatníku. 

Jaké jsou dle nás moderní nezbytnosti pro takové ty sluncem prozářené podzimní dny? Volili jsme nadčasovost, univerzální střihy i tlumená barevná zpracování.

Nákupní tip (nejen pro pánskou podzimní módu) – Když už pořizujete nějaké ty ”nezbytnosti”, vždy volte nadčasovou klasiku, ta nikdy nezestárne a budete v ní šik nyní i mnoho dalších sezón. 

Podzimní oblečení pro muže 2016

K těm výjimečným kouskům vaší podzimní ”uniformy” určitě patří nová letecká bunda – bomber na zip, který je zvláště skvělým parťákem na přechodné období mezi teplem a zimou. Stejně dobře ale funguje i dvouřadý kabát v kratší délce. Ten využijete na formálnější příležitosti, do práce i na setkání, kde chcete zapůsobit, ale zároveň nepůsobit úplně strojeně.

Rozhodně nezapomeňte pořídit i nějaký ten pánský svetr – ”light” modely na slunné dny, kdy se vám po celou dobu opírá slunce do zad a pak nějakou tu kvalitnější pleteninu vyšší gramáže pro zahřátí.

Co se týká dalších vrstev, pod svetr už se hodí jen nějaké to triko s dlouhým rukávem v krémové, oranžové, hnědé, modré barvě… Těchto trik si pořiďte více, opravdu je unosíte.

podzimni-obleceni-pro-muze

Podzimní kolekce oblečení pro muže se opírá o kousky, které dokáží bezchybně fungovat dohromady i samostatně. Pro vás to znamená jediné, větší svoboda při kombinování, více kreativity při vymýšlení outfitů a méně času stráveného při vymýšlení, co na sebe. Foto: Pinterest

Doplňky a pánské tašky

V rámci svého podzimně laděného looku rozhodně nezapomínejte na doplňky – kvalitní časomíra, šála (naučte různé styly vázání), sluneční brýle – těmi se v podstatě nedá nic pokazit. Všechny své věci pak naskládejte do pánské tašky. Ani na podzim nejsou narvané kapsy bundy a kalhot in!

moderni-nezbytnosti-muze-1

Denimu se na podzim bát nemusíte. Kalhoty i džínová košile se vám budou dobře ladit. Foto: Pinterest

Doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!