Vyberte stránku

Oslavte konec roku v obleku, který vám zajistí pohodlí i skvělý vzhled

Oslavte konec roku v obleku, který vám zajistí pohodlí i skvělý vzhled
Oslavte konec roku v obleku, který vám zajistí pohodlí i skvělý vzhled
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Každý muž by měl mít v šatníku alespoň jeden skvěle padnoucí oblek. Ideální však je mít alespoň jeden univerzální, který se hodí na jakoukoli příležitost a další pak již takový, který podtrhne váš vkus a individualitu. Lišit se může od těch běžných zajímavým prošíváním, vzorkem, knoflíky, ale také střihem.

Oblek pro každou postavu

Tak, jako ženy, i muži mají různé postavy. Ať už patříte k hubeným typům, máte kila navíc, jste majiteli širokého hrudníku a velkých ramen, stylové pánské obleky sednou každému z vás. Je dobré, pokud své míry znáte. Jestliže je vaše postava po léta stejná, kvalitní oblek vám bude sloužit po mnoho let. Důležité je nekupovat levné oblečení šité narychlo, nebo z nekvalitních materiálů, které rychle ztrácí tvar, blednou, tvoří se na nich žmolky a podobně. Stačí pak jedna návštěva čistírny a váš oblek je k ničemu.

Na internetových stránkách locca.sk můžete vybírat z bohaté nabídky pánských obleků. Najdete zde i moderní pánská saka. Kombinace saka je možná i s neformálnějšími kalhotami, kdy outfit odlehčíte, ale přesto budete působit upraveně, elegantně. Zvláště v zimních měsících oceníte sako pro jeho skvělou službu, jak co se vzhledu týče, tak k zajištění tepla a příjemného pocitu. Navíc pod sako můžete obléknout nejen klasicky košili, ale i tenký svetřík, rolák, triko s dlouhým rukávem.

Podle čeho vybírat

Nejdůležitější jsou samozřejmě rozměry. Před koupí obleku se změřte, abyste znali své aktuální míry a zboží nemuseli vyměňovat. Další indicií by měl být účel, za kterým budete oblek používat. Na běžné nošení do práce se hodí modré, šedé, hnědé obleky, černé jsou vysloveně sváteční.

Pokud vybíráte sako, můžete si dovolit mnohé. Zkuste experimentovat a vyberte model se vzorkem. Tady je jen potřeba dávat pozor na to, co budete nosit pod něj, aby se případně vzorky „nepraly“ mezi sebou. Eleganci ale vzorek v žádném případě neubírá, naopak, je oživením, budete působit veseleji, mlaději, lehčeji, budete pro ostatní přístupnější. Např. je tato volba skvělá na rodinnou akci, nebo schůzku s klientem, kde nebudete řešit nic závažného.

Nebojte se a oblečte se do obleku nebo saka. Zvolíte-li správnou velikost, je i toto oblečení velmi pohodlné a praktické, a vy jej budete nosit rád. Navíc s vědomím, že v něm vždy vypadáte skvěle.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!