Vyberte možnost Stránka

Dopřáváme si jen luxusní doplňky pro muže! Elegantní kožené tašky i praktické opasky

Dopřáváme si jen luxusní doplňky pro muže! Elegantní kožené tašky i praktické opasky
Rate this post
!AdSense – before contentStylové oblečení je jedna věc, ale bez kvalitních, luxusních doplňků outfit nikdy nebude jedním dobře vypadajícím celkem.

V redakci jsme dali hlavy dohromady a sepsali nejdůležitější a nejoblíbenější doplňky pro muže, které nám slouží už hezkých pár sezón.

Obsah článku

Jarní kolekce u QualityModels

Pojměte příchod jara jinak, začněte se oblékat trendy a svěže. Zároveň ale povyšte úroveň svého stylu zase na vyšší, ne-li nejvyšší úroveň s doplňky od QualityModels.eu

Tyto luxusní doplňky pro muže jsou sázkou na jistotu, kterou vám můžeme s klidným svědomím doporučit.

Investice do nadčasovosti

Předpokládejme, že nejste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Jako každý muž, i vy chcete budit dojem a líbit se, zároveň ne každý si může dovolit rozmazlování bez finančních limitů. Do luxusních doplňků s nadčasovým designem s klidem své těžce vydřené peníze uložte, bezezbytku se vám to vrátí!

Tip! Pánské aktovky kožené jsou designovými kousky, které kromě vysoké kvality nabídnou především funkci. 

doplnky-pro-muze-2

Buďte si jistí, že luxusní doplňky vám přinesou užitek a vy tak na každém nákupu vyděláte novou pracovní nabídkou, domluveným rande nebo zkrátka skvělým pocitem ze sebe sama. Foto: QualityModels.eu

Být gentleman

Vyboulené kapsy u kalhot, saka a ruce plné nezbytností. Realita viděná na ulicích do představy o elegantním muži příliš nezapadá. My v redakci jsme problém s uložením peněženky, klíčů a telefonu vyřešili stylově. Naše věci si nosíme v taškách, oblíbené máme pánské tašky přes rameno a klasické aktovky.

doplnky-pro-muze-4

Podívejte si i vy na pánské kožené tašky a zařaďte se mezi nás opravdové gentlemany. Foto: QualityModels.eu

Vyniknout v davu

Na doplňcích pro pány je skvělé to, že se díky nim dá nosit v podstatě jeden outfit, pokaždé to však bude o něčem jiném. Až tedy budete váhat nad koupí pánské šály značkové, vzpomeňte si kolik možností proměn vám zajistí. Šála totiž umí nejen zahřát na krku, s její pomocí se lehce odlišíte a tím tak získáte na svými soky navrch.

doplnky-pro-muze-3

Jednu šálu nebo hedvábný šál můžete nosit na tisíc způsobů, vše je to jen o stylu vázání, radí v e-shopu QualityModels.eu

Držte si standard

Při nákupu kvalitních doplňků u QualityModels jsme vypozorovali, že jakmile si pořídíte jednu vysoce kvalitní věc, dejme tomu třeba kufřík atašé, už se zpět na nižší úroveň kvality nevrátíte. Je to jednoduché, s prvním osaháním si a vyzkoušením toho nejlepšího se stanete v dobrém smyslu závislými. Od té chvíle už zkrátka budete mít pro nákup doplňků jasně stanovený standard.

Naštěstí ve specializovaném e-shopu QualityModels jsou na vysoké standardy připravení a v nabídce mají produkty vyrobené pro Švýcarsko a Německo z italských kůží té nejvyšší kvality

_MG_0481 (1)

Vaše kalhoty i standardy na kvalitu udrží luxusní pánské opasky od QualityModels.eu

Vše nemusí být jen černé

Při výběru doplňků se muži často drží až příliš při zemi, a to je velká škoda. Chápeme, že černá barva nabízí komfortní a bezpečnou zónu, ale nadcházející jaro nahrává jiným odstínům. Pánská kožená peněženka tak nemusí být jen černá, velmi dobře vypadá třeba jemný odstín hnědé. Stejně tak pánská etue, která je ideální volbou na cesty, do města i práce, pozvedne jinak tmavý outfit v například vínovém provedení.

Nakupte si praktické doplňky s propracovanými detaily na www.QualityModels.eu

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.