Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat tu nejlepší selfie tyč

Jak vybrat tu nejlepší selfie tyč
Rate this post
!AdSense – before contentChystáš se na výlet nebo dovolenou v horách a chceš si nafotit ta nejlepší selfíčka? Potom možná přemýšlíš o tom, že si pořídíš selfie tyč, díky které se dají fotit lepší fotky.

Díky tomu, že selfie tyč natáhneš teleskopicky třeba až na metr se totiž zvětší prostor, který dokáže foťák vyfotit. To znamená, že na fotce nebudeš vidět jen ty, ale třeba i hory za tebou anebo parta lidí, se kterou trávíš čas.

Důvodů, proč si mladá generace pořizuje selfie tyčky, je samozřejmě více a podle toho bychom také měli selfie tyč vybírat.

Jako při výběru všeho ostatního i při vybírání selfie tyčí platí to, že bychom se neměli primárně rozhodovat podle ceny a určitě bychom tak neměli kupovat tu nejlevnější tyč někde ze Slevomatu.

Podle čeho vybírat?

I když bys to možná na první pohled neřekl, i selfie tyčka na mobil má několik parametrů, které by tě měli při nákupu zajímat. To rozhodující je samozřejmě kompatibilita selfie tyče. Jestli máš iPhone anebo Samsung, tak kompatibilitu řešit skoro určitě nemusíte, protože s těmito mobily fungují skoro všechny tyče.

Pokud máte Lenovo, HTC nebo třeba Nokii Lumii, je zde výběr už zúžený. S těmito mobily už selfie tyč často kompatibilní nejsou a proto doporučujeme vybírat jen tak, kde jsou selfie tyče přímo pro tyhle značky.

Bluetooth nebo připojení kabelem?

Další parametry selfie tyčí se týkají připojení a spárování s vaším mobilem. Existují nyní 2 možnost i a to připojení kabelem a připojení bezdrátovým signálem přes bluetooth.

V tomto případě doporučujeme spíše selfie tyčku s kabelem, který připojíte přes konektor jack. Výhody to má dvě. Tou první je to, že selfie tyče s kabelem nemusíte nabíjet, nemají baterii a energii si berou z mobilu.

U selfie tyčí s bluetooth je potřeba mít v bluetooth spínači externí baterie, které se mohou vybít právě v tu nejnevhodnější chvíli.

Druhým důvodem, proč doporučujeme selfie tyče s tlačítkem a kabelem je to, že zde nehrozí problémy s kompatibilitou v případě aktualizace softwaru.
Pokud máte totiž selfie tyč na bluetooth, může se stát, že se software pro bluetooth v mobilu aktualizuje na vyšší verzi a ta už se selfie tyčkou kompatibilní nebude.

Konstrukce a úchyt

Další důležitou vlastností selfie tyčí je to, z jakého materiálu jsou je vyroben držák a teleskopická tyč a taky jakým způsobem se mobil do držáku uchytí.
Pokud je tyč z levných nekvalitních materiálů, může se vám stát, že se bude tyčka při používání kývat anebo se dokonce při zmáčknutí tlačítka trošku posune, takže fotografie často nejsou ostré.

Stejně důležité je také uchycení mobilu, které musí být opravdu 100 %. Selfie tyče jsou často používány v „extrémních“ situacích, protože většina z nás chce zachytit ty nevšední okamžiky.

Právě v těchle situacích ale hrozí, že mobil vypadne, rozbije se anebo ho ztratíme. Kvalitní uchycení smartphonu v selfie tyči je proto také rozhodující.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.