Vyberte možnost Stránka

Dočkáme se nového iPhonu SE 2022?

Dočkáme se nového iPhonu SE 2022?
Rate this post
!AdSense – before contentZatímco se Apple nadšenci už nemůžou dočkat zářijového představení iPhonu 13 a jeho čtyř modelů, analytici mezitím už předvídají, co plánuje Apple v oblasti svých chytrých telefonů do dalších let.

Snad nejznámějším Apple analytikem je Ming-Chi Kuo z finanční skupiny TF International Securities, která působí v asijsko-pacifickém regionu. Právě on novináře neustále zásobuje svými předpovědmi ohledně výrobků Apple a většinou velmi přesnými. 

Nový SE bude s 5G

Tentokráte přišel se zprávou, která potěší hlavně milovníky levnější iPhonů z řady SE. Podle něj se totiž v příštím roce 2022 dočkáme dalšího telefonu z této řady. Milovníci telefonů z home buttonem se tak mají na co těšit. Nový telefon totiž bude opět navazovat na vzhled a velikost oblíbeného iPhone 8 – bude mít stejný design. Stejně jako v případě iPhone SE 2. generace z roku 2020 ale bude mít také tento telefon vynovené vnitřnosti. Zaujme především novým a ještě lepším procesor a bude mít 5G. Údajně tak půjde o nejlevnější iPhone s 5G.

V současné době je nejlevnějším iPhonem s 5G iPhone 12 mini, který stojí v České republice přibližně od 17 000 Kč za 64GB verzi. Současný iPhone SE se dá momentálně koupit přibližně od cca 10 000 Kč za 64GB verzi. Je tak možné předpokládat, že nový SE 2022 se tak bude pohybovat v podobné cenové kategorii jako starší SE.

Apple nezapomíná ani na úspěšný iPhone 11

Zveřejnění iPhonu SE 2020 byl docela neočekávaný trhák. Lidé se staršími iPhony 6 až 8 na takovýto telefon doslova čekali. Má známé tělo, dobře fotí, má výborný procesor a lidem, kteří nepotřebují vše nejnovější, skvěle postačí.

Do série SE se možná zařadí i vynovený iPhone 11, ale až v roce 2023 Zdroj: Unsplash.com

Původně se spekulovalo o tom, že se v roce 2022 objeví i iPhone SE Plus s větším displejem, ale v nejnovějších analýzách se už tato zpráva neobjevuje. Na druhou stranu se spekuluje o tom, že Apple se chce konceptu levnějších iPhonů věnovat i nadále. Zřejmě zkusí navázat i na úspěšný iPhone 11. Opět tak možná uvidíme v starším, známém těle novější vnitřnosti. Kryt na iPhone 11 tak zatím nevyhazujte, i když je možné, že tento nový model bude o trošičku menší. Ale za to bude mít 5G, zůstane na něm i face recognition. Počkat si na něj ale budete muset až do roku 2023.

Že byste si nový iPhone SE 2022 koupili? Je pro vás takovýto jednoduchý telefon příjemnější než očekávaná komplexní iPhone 13? Sice se zatím neobjevila žádná zmínka o tom, kdy by měl levný iPhone vyjít, ale vzhledem k tomu, že iPhone SE 2020 se objevil v dubnu, je možné tento levnější iPhone očekávat na jaře 2022. Ještě přibližně rok si tak asi budete muset počkat.

 

Úvodní foto:Bigstockphoto.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.