Vyberte stránku

Jakou tiskárnu vybrat pod stromeček? Seznamte se s nejoblíbenějšími modely!

Jakou tiskárnu vybrat pod stromeček? Seznamte se s nejoblíbenějšími modely!

Napsali jste si Ježíškovi o novou tiskárnu, ale pořád nevíte, pro kterou se rozhodnout? Vybrali jsme pro vás 4 nejoblíbenější modely, se kterými chybu určitě neuděláte. Kromě inkoustových a laserových tiskáren i multifunkčních zařízení jsme do výběru zařadili jednu přenosnou tiskárnu s bateriovým zdrojem, která je skvělou pomůckou nejen na cesty.

Tipy na tiskárny pod stromeček

Hodila by se vám pod stromeček nová tiskárna? Máme pro vás tipy na ověřené a cenově dostupné modely různých značek. Stačí si vybrat mezi laserovou, inkoustovou, multifunkční či přenosnou.

Samsung SL-M2026W: černobílý tisk rychle a kvalitně

Pokud máte v plánu tisknout především dokumenty a možnost barevného tisku pro vás není důležitá, sáhněte po laserové tiskárně. Příkladem kvalitního cenově dostupného zařízení, které se vyznačuje rychlým a levným tiskem, je Samsung SL-M2026W. Tiskárna zvládne tisk až 20 stran za minutu, navíc je vybavena bezdrátovým rozhraním pro tisk přímo z mobilního telefonu, tabletu nebo notebooku.

Díky inovativnímu softwaru od výrobce Samsung ušetříte až 20 % toneru a snížíte i spotřebu energie. Pro tiskárnu Samsung SL-M2026W jsou kromě originálních tonerů dostupné i kvalitní alternativní tonery TOREX, které sníží provozní náklady tiskárny na minimum. Toner má navíc kapacitu až 1800 listů, takže se nemusíte bát častých výměn.

Brother DCP-L2532DW: laserová kopírka za přátelskou cenu

Potřebujete kromě tisku běžných dokumentů čas od času i něco naskenovat nebo okopírovat? Laserovou multifunkční tiskárnu si pořídíte už za cenu kolem 3 tisíc korun. Mezi spotřebiteli patří k nejoblíbenějším laserovým kopírkám kompaktní Brother DCP-L25232DW s rychlostí tisku až 30 stran za minutu.

Tiskárna je vyrobena z odolných materiálů, díky čemuž si hravě poradí i s vyšší frekvencí využívání. Navíc se vyznačuje nízkou hlučností pod 50 dB, takže vás její provoz nebude rušit. Díky velkokapacitnímu toneru na až 3000 výtisků obstojí nejen doma, ale i v kanceláři, kde je potřeba tisknout každý den. Skener s rozlišením 1200 x 1200 dpi zajistí kopírování i skenování dokumentů a fotek ve vysoké kvalitě.

Canon PIXMA iP7250: dokonalý tisk fotografií i snadné ovládání

Pro ty z vás, kteří hledají tiskárnu s možností barevného tisku vysoké kvality, jsou určené cenově dostupné inkoustové tiskárny vhodné i pro tisk fotografií. Mezi stálice v kategorii inkoustových multifunkčních tiskáren pro domácnosti a kanceláře patří Canon PIXMA iP7250. Je vybavena 5 samostatnými inkousty, které zaručují věrné podání barev a plynulé přechody.

Tiskárna je přizpůsobena pro tisk fotografií, a tak je vybavena i pokročilým softwarem s rozšířenou nabídkou nastavení. Ani v tomto případě nechybí možnost bezdrátového připojení přes Wi-Fi a přímý tisk z telefonů nebo tabletů. Pokud vás od pořízení fototiskárny odrazuje vysoká cena za nové cartridge, pořiďte si alternativní kazety TOREX od českého výrobce, se kterými ušetříte. Kvalita tisku přitom zůstane stejná.

Epson Workforce WF-100W: přenosná tiskárna nejen na cesty

Na závěr máme slibovaný tip pro ty, kteří často cestují a potřebují mít tiskárnu vždy po ruce. Už delší dobu na trhu seženete přenosné tiskárny s bateriovým zdrojem, které se vám vejdou do tašky nebo batohu a tisknou i bez připojení k elektrické síti. Vyhledávaným modelem je tiskárna Epson Workforce WF-100W, která při provozu na baterie tiskne rychlostí 7 stran za minutu. Kromě černobílého tisku podporuje i tisk barevný. Nabíjí se přes USB a podporuje bezdrátový tisk. Předností tiskárny je barevný LCD displej s úhlopříčkou 3,7 cm, na kterém snadno nastavíte připojení k bezdrátové síti bez nutnosti použití počítače. Tiskárna obsahuje jen 2 kazety s inkoustem – černou a barevnou.

Tiskárna udělá pod stromečkem radost vám i celé rodině. Vzhledem k cenové dostupnosti ani příliš nezatíží rodinný rozpočet. Je jen na vás, upřednostníte-li tiskárnu inkoustovou, laserovou, multifunkční nebo přenosnou.

Zdroj fotografií: Depositphotos.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.