Vyberte možnost Stránka

Hydraulická čerpadla, válce i lisy nabízí ostravská firma PD profi

Hydraulická čerpadla, válce i lisy nabízí ostravská firma PD profi
Rate this post

PD profi je autorizovaným prodejcem hydraulické techniky. Firma dodává hydraulické válce, čerpadla, lisy, stahováky i nářadí. Specializuje se na hydrauliku Enerpac.

Sázkou na jistotu je nákup hydraulické techniky Enerpac. Předchůdce značky započal své úspěšné tažení světovým průmyslem již v roce 1910, kdy vyráběl vodní čerpadla pro legendární osobní automobily T-Ford. A nejen pro ně. Dnes firma vyrábí hydraulická čerpadla i hydraulické pracovní válce, montážní a dílenské lisy, rozvaděče, ventily, hydraulické nářadí a mnoho dalších výrobků pro strojírenský a stavební průmysl. Hydrauliku Enerpac najdete na všech kontinentech a ve všech průmyslových odvětvích. Firma své produkty neustále rozvíjí a inovuje. Díky tomu její výrobky snižují náklady firmám, zjednodušují obsluhu a zvyšují produktivitu práce.

Hydraulická čerpadla

Hydraulická čerpadla Enerpac, tedy hydraulické agregátory i hydraulické pumpy, dodává firma PD profi až v neuvěřitelně širokém sortimentu. Vybrat si lze z až 1000 verzí těchto produktů. Díky tomu je firma kdykoliv schopna vyřešit váš požadavek na vysokotlakové čerpadlo. K dispozici jsou hydraulická čerpadla s různými typy pohonu, s různě uspořádanými nádržemi, ventily i pro odlišně zaměřené provozy.

Hydraulické válce

Hydraulické válce Enerpac jsou v sortimentu PD profi k dispozici pro celou řadu průmyslových aplikací. Ať již jde o tažení, tlačení, zvedání, držení nebo ohýbání. Firma nabízí válce víceúčelové, těžkotonážní, hliníkové, s nízkou stavební výškou, s dlouhým zdvihem, duté, dále též speciální a synchronní zvedací zařízení.

Hydraulické lisy

Hydraulické lisy Enerpac, které PD profi nabízí, jsou dostupné ve verzi rámové, stolní, dílenské, montážní a s posuvným rámem. K dispozici jsou v různých velikostech a s různým výkonem. Lisy Enerpac charakterizuje výkonná hydraulika, silné rámy a vysoká spolehlivost.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.