Vyberte možnost Stránka

Jak nosit batoh? Naučíme vás to

Jak nosit batoh? Naučíme vás to
Rate this post
!AdSense – before contentMohu si vzít batoh ke kabátu? Nebo jen k bundě? Mám stylový backpack, hodí se k nošení do práce? Na vše, co jste kdy chtěli vědět o batozích a báli jste se zeptat, konečně odpovídáme!

Neumíte nosit batoh? Žádné strachy, jde to léčit. Zbavíme vás této “módní nemoci“!

KONEČNĚ k tomu došlo!

Batohy se staly módním trendem a vy tak můžete s kvalitním batohem vyrazit do ulic bez obav, že budete vypadat, jako byste právě vrátili z horské túry.

Jen mu neříkejte batoh, ale backpack, je to víc cool!

Obsah článku

Pro muže/městské dobrodruhy

Když se řekne batoh, většině mužů se vybaví ten, který s sebou berou do Tater. Přitom už dávno to není jen o těch sportovních modelech, vhodných jen na vysokohorské výšlapy. Nové trendy modely posunují nošení batohů na vyšší úroveň.

Jak se na tuto úroveň dostat? Chce to mít ten správný batoh!

batoh-pansky-3

Nevyhovuje vám kožená pánská taška? Nahraďte praktický messenger praktičtějším koženým batohem. Foto: Pinterest

Záležitost každého (běžného) dne

Nové kolekce batohů pro muže jsou buďte čistě městskou záležitostí, nebo jde o spojení outdoor a městského stylu. Každý moderní muž chce mít volné obě ruce, aby se tak mohl chytat každé nabízené příležitosti.

Opravdu si myslíte, že pánské batohy jsou jen turisty? My si myslíme, že jsou pro dobrodruhy každého běžného dne.

batoh-pansky-4

Nejen kůže může být stylovou záležitostí, hodit na záda můžete i módní látkový backpack. Foto: Pinterest

Na cestách

Ať už kožený nebo látkový, padnoucí batoh vám zajistí cestování na úrovni. Když se vám totiž podaří propojit styl backpacku a oblečení, vznikne parádní kombinace, s níž zvládnete cesty do i z práce, čekání v koloně i přejezdy mezi domovem a přáteli.

S batohem budete připravený na každou situaci, pojme totiž mnohem více věcí, než jiná pánská zavazadla. O zase zmíníme tu obrovskou výhodou volných rukou.

batoh-pansky-2

Řídit morkou nebo jet na kole? S pánským batohem je to snadné a stylové zároveň! Foto: Pinterest

Nejoblíbenější batoh pro muže?

Jednoduchý vintage styl a jisté pohodlí, to patří ke kultovnímu modelu pánského batohu značky Herschel. Model Little America je velký i prostorný a skvěle tak poslouží v každém případě. Šedé, tmavě modré i černé provedení doplněné o kožené přezky dává prostor k ladění a kombinování, tak jak to mají mladí muži rádi.

batoh-pansky-8

Jasnou výhodou je kvalitní látka a polstrovaná záda i popruhy. Foto: Pinterest

batoh-pansky-1

Batoh není a nikdy nebude přijatelným doplňkem… Vážně? Nám se zdá, že backpack značky Herschel roli doplňku skvěle plní! Foto: Pinterest

batoh-pansky-7

Kůže je kůže, ale i látkové batohy pro muže mají co do sebe! Foto: Pinterest

batoh-pansky-5

Ke kabátu i obleku, zdá se, že batoh lze vzít v každém případě. A nevypadá to vůbec zle! Foto: Pinterest

Sportovní batoh pro muže

Nehledáte eleganci, jedete si streetový styl oblékání? V takovém případě se nad sportovním batohem dlouho nerozmýšlejte.

Ten zkrátka dotváří vaší image.

batoh-pansky-6

Našli jste inspiraci, jak nosit pánský batoh? Nebo stále preferujete messenger bag

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.