Vyberte možnost Stránka

Jak nosit pánské bílé kalhoty, aby to nebyl trapas, ale stylová módní záležitost?

Jak nosit pánské bílé kalhoty, aby to nebyl trapas, ale stylová módní záležitost?
Rate this post
!AdSense – before contentO bílých kalhotách pro muže toho bylo řečeno více než dost, zvláště pak v případech, kdy byly nevhodně zvoleným prvkem outfitu. Zjistěte, jak nosit pánské bílé kalhoty tak, aby z toho nebyl trapas.

Zdá se, že jde prostě jen o další kalhoty, ale nejsou. 

Ke kalhotám bílé barvy je třeba přistupovat s opatrností, jinak můžete vypadat jako stárnoucí milionář na lovu mladých zajíčku v přímořském letovisku.

Právě tomu se chcete vyhnout a s našimi tipy se vám to i podaří. 

Nechceme vás ani odradit, ani zastrašit, chceme vás naučit, jak nosit pánské bílé kalhoty se stylem!

Obsah článku

Zásady pro nošení a kombinování bílých kalhot

Existuje pár pravidel, jenž prostě musíte dodržovat, když chcete bílé kalhoty obléknout. Tak například bílé svršky jsou zcela zakázány, za výjimku považujeme celobílý outfit v prosinci na Mikuláše, kdy na vás nějakou nešťastnou náhodou kvůli nedostatku žen připadne role anděla.

Pokud vážně chcete světlý svršek, mnohem lepší variantou je světle modrá, šedá, nebo nějaké pastelové barvy. 

Potom už bude jedno, zda zvolíte triko, polo, košili. Pro vytvoření kontrastu a rozbití bílé a světlé, oblečte nejlépe tmavomodrý blejzr a či kardigan.

kalhoty-bile-1

Bílé kalhoty pro muže vypadají vždy dobře s tmavším svrškem. Foto: Pinterest

Lépe být opatrný, než pak litovat!

Pro ty, kteří jsou v módě odvážnější, jsou pak ideální i i výstřednější vzory trik a košilí (letní období snese trochu té exotiky, květinové potisky a pestré vzory). Obléct můžete vše, co rozrazí tu bílou a zase bílou.

Když na to máte, nebojte se experimentovat. 

Pokud si ale nejste úplně jistí, jak bílé kalhoty s vaším šatníkem kombinovat, je lepší je vůbec neoblékat, nebo vsadit na ověřenou klasiku (bílá + tmavě modrá, šedá a další pastelové barvy).

kalhoty-bile-01

Bílé kalhoty by vám neměly být příliš volné. Foto: Pinterest

kalhoty-bile-2

Nohavice kalhot ohrňte a dlouhé ponožky nechte doma. Foto: Pinterest

Důležitá je volba správného střihu bílých kalhot

Dalším důležitým pravidlem je střih. Co se týká střihu bílých kalhot musí vám padnout stejně dobře jako všechny ostatní kalhoty, né-li lépe. Protože zatímco u džín se nesprávný střih dá poměrně dobře schovat za jiné výraznější oblečení, bílé kalhoty budou stále nejvíce viditelnou součástí outfitu.

Příliš volné bílé kalhoty budou vypadat zoufale “šosácky“, příliš upnuté z vás zase udělají homosexuála. V každém případě vám musí kalhoty DOKONALE padnout, zde neexistují výjimky!

kalhoty-bile-03

K bílým kalhotám vždy noste doplňky – pásek, hodinky, pánská taška, vše, co odpoutá pozornost okolí od kalhot. Nikdo by se neměl nad barvou vašich kalhot pozastavovat. Foto: Pinterest

Bílé kalhoty a boty

Pánské bílé kalhoty jsou čistě letní záležitostí. Proto se vyhněte ponožkám, respektive těm dlouhým, které se k tomuto kousku vážně nehodí. K botaskám, loafers noste velmi tenké a velmi nízké ponožky, které nebudou nikde vyčuhovat, ani u výrazně vykrojených modelů letních bot.

panske-bile-kalhoty

Kde koupit bílé kalhoty pro muže?

Aktuálně lze tento výstřednější kousek pánského šatníku sehnat v každém obchodním řetězci za velmi příznivé ceny.

bile-kalhoty-2

Na foto zleva: 1. H&M, 499,- Kč, 2. H&M 699,- Kč, 3. ZARA, 899,- Kč, 4. H&M, 499,- Kč

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.