Vyberte možnost Stránka

Jak uvázat pánskou šálu? Způsobů nepřeberně

Jak uvázat pánskou šálu? Způsobů nepřeberně
Rate this post
!AdSense – before contentNevaž se, zavaž se! Přinášíme hned několik tipů, jak uvázat pánskou šálu!

Sortiment pánských šál je bohatý, pořídit si lze šálu lehkou či hustou a hřejivou z vlny, kašmíru, či směsi.

Věříme, že jako převážná většina mužů i vy jste sáhli po klasice (25 cm šíroká a 180 cm dlouhá).

Aby vám tento podzimní doplněk udržel teplo a chránil před větrem, je třeba správného uvázání. Samozřejmě, že vám také půjde o vzhled.

Následující způsoby uvázání pánské šály jsou komfortní, stylové a hodně dobře “rozbijí“ tu šedo-černou monotónnost vašeho podzimního outfitu.

Obsah článku

Jak uvázat pánskou šálu aneb jak na módní smyčku kolem krku?

Osvojte si trendy způsoby nošení pánské šály, brzy zjistíte, které jsou vám příjemné a dobře se vám dělají.

V jednoduchosti je síla

sala-vazani-1

Přehození šály přes krk patří mezi to nejjednoduší uvázání. Jde spíše o hřejivou ozdobu a doplnění vašeho saka, kabátu nebo bundy. Hodí se pro dny, kdy není ještě taková zima, ani přílišné teplo, abyste museli sundavat kabát.

Uzel shora (Ascot) 

sala-vazani-2

Další jednoduchý způsob uvázání, který však má lehce tendenci sjíždět po krku dolů, tudíž neplní tolik funkci praktickou jako tu estetickou.

Falešný uzel z vás nedělá falešného muže

Uvázat šálu tak, abyste si s ní už nemuseli dělat během dne starosti? Falešný uzel je elegantní a drží na místě po celou dobu nošení.

Stačí jen přehodit šálu kolem krku, delší konec uvázat volně na uzel. Druhý konec jím prostrčit. Vznikne stylový vzhled uvázání vhodný i pro kratší modely šál.

Vsaďte i vy na nejoblíbenější styl vázání šály!

Okolo krku – jednou i dvakrát

sala-vazani-3

Opět jde o naprosto snadný, a proto i velmi oblíbený styl nošení podzimní a zimní šály pro muže. Obtočení kolem krku je vhodné zejména do zvláště studených a větrných dnů.

Chcete-li si udržet krk v teple, outfit doplnit hřejivým doplňkem a celkově tak být v pohodlí a oblečení podle posledních trendů, je omotání šály kolem krku bezvadnou volbou.

Postup obtočení je až primitivní, šálu jednoduše jednou obtočte kolem krku tak, aby její konce byly zhruba stejně dlouhé.

Dvojité obtočení není vhodné pro krátké šály.

Evropský uzel – Stylová klasika, která nikdy nevyjde z módy

sala-vazani-4

Evropský nebo také francouzský uzel vypadá velice moderně a nonšalantně a hodí se ke casual i business outfitu. Nezabere skoro žádný čas, zahřeje a dobře vypadá, co dodat.

Stáhnutí tohoto uzlu závisí na vašem stylu a teplotě venku.

Zajímá vás, jak nosit pánskou šálu? Nechte se inspirovat vyladěnými outfity

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.