Vyberte možnost Stránka

Jak dlouho jste si neplácli přes perfektně tvarovaný zadek?

Jak dlouho jste si neplácli přes perfektně tvarovaný zadek?
Rate this post
!AdSense – before contentPlácnout, štípnout, popleskat, zmáčknout… Že už jste si na perfektně tvarovaný zadeček dlouho nesáhli? Máme pro vás perfektní tip!

Plácnutí po zadku je pro chlapa přirozenou zábavou, předehrou i drzým koníčkem.

Jste single či vás zadeček vaší partnerku už omrzel? Nebo už má vaše polovička neustálého poplácávání po prdelce dost?

Jednoduchá pomoc, pořiďte si silikonovou lampu Slap It a užívejte si plácání do aleluja, při každém rozsvícení či zhasnutí.

 

Lampa ve tvaru zadku. Rozsvítí se, když po ní plesknete

Máme tu něco pro ty, kteří rádi pleskají po zadku. Je nám jasné, že tento produkt jako náhrada reálného pozadí určitě stačit nebude, přesto oceňujeme geniální nápad.

Silikonová lampa Slap It má tvar lidského zadku a rozsvítíte jí přesně tím způsobem, který vám přišel na mysl jako první… stačí poplácat. Pokud vám to ale vyhovuje jinak, můžete ji štípnout nebo stisknout, dle potřeby.

lampa-3

Autorem designu je Joseph Begley

Lampa přichází v 10 různých barevných provedeních. Begley je bude už brzy prodávat v limitované edici, menší za 149 liber a větší za 399 liber.

lampa-2 lampa-1

Dolňáci, čas koupit novou lampu do ložnice!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.