Vyberte možnost Stránka

Oblečení z vlastních mazlíčků! Chcete také teplý kožíšek?

Oblečení z vlastních mazlíčků! Chcete také teplý kožíšek?
Rate this post
!AdSense – before contentMiluješ kožešiny ze zvířat, ale nemáš na jejich koupi? Máme pro tebe skvělý tip, jak se můžeš ohřát v pravém kožichu bez nákladné koupě!

Někdo nemá na koupi, jiný zase nechce podporovat zabíjení zvířat. Důvody, proč nemůžete mít pravou kožešinu mohou být různé, přesto svojí vášeň pro chlupaté oblečení nemusíte zahazovat!

Využij svého mazlíčka a ohřej se!

Pokud máte chlupatého mazlíčka a věčně si stěžujete na to, že pelíchá a kolik je to uklízení, pak věřte, že můžete z jeho chlupů udělat skvělý módní kousek do své skříně!

Koukněte se na fotky šťastných majitelů i jejich psích miláčků. Nepřipadají vám podobní? Tito lidé využili chlupy, které z jejich psů odpadly a nechali si z nich ušít fajnové kousky na zimu. Svetr, kabát, vestička, to vše je možné z psí srsti ušít.

Oblečení z vašeho mazlíčka perfektně padne na každou postavu, hřeje a dodává pocit propojení. 🙂

Jak se vám líbí tato netradiční chlupatá móda?

Zdroj: erwanfichou.org

kozesiny-1 kozesiny-2 kozesiny-3 kozesiny-4 kozesiny-5 kozesiny-6 kozesiny-7 kozesiny-8 kozesiny-9

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.