Vyberte možnost Stránka

Jak vyfouknout vejce?

Jak vyfouknout vejce?
Rate this post
!AdSense – before contentI když muži většinou dostávají již hotová, namalovaná vajíčka, často s jejich přípravou pomáhají. Potěšte svou rodinu tím, že se zapojíte do vyfukování vajec. Užijete si spoustu zábavy a získáte obdiv od dětí a možná nějakou tu romantickou chvilku od manželky.

Pokud jste ještě nikdy vejce nevyfukoval, pak žádný strach nejde o žádnou extra náročnou práci! Zjistěte, jak vyfouknout vejce klasickým nebo zcela netradičním způsobem! Obě varianty končí u vyfouknutého vejce, ale u jednoho

Obsah článku

Vyfouknutí vejce klasickým způsobem

Budete potřebovat: syrové vejce, malý nůž (nebo šroubovák, prostě něco s ostrou špičkou), misku, silné plíce 🙂

 

Stačí udělat

do vajíčka dva malé otvory, jeden nahoře a druhý dole. Pak přiložte k jedné dírce svá ústa a foukejte, obsah vejce bude druhou stranou vytékat ven do připravené misky.

Pozn.: Tento styl vyfukování vajec je pro přihlížející dosti komický, červený obličej, vypouklé oči zaručeně pobaví.

vejce

Vyfouknutí vejce netradičním způsobem

Budete potřebovat: syrové vejce, malý nůž (nebo šroubovák, prostě něco s ostrou špičkou), misku, injekční stříkačku s jehlou

 

Tentokrát

Stačí udělat pouze jeden malý otvor. Poté si připravte injekční stříkačku, kterou natáhnete na prázdno, tak aby v ní byl vzduch. Poté dáte dírkou jehlu dovnitř a vzduch dovnitř “stříknete“ . Z otvoru začne vytékat obsah vejce do připravené misky. Stříkačku natáhněte několikrát, aby jste měli jistotu, že vejce je zcela prázdné.

Pozn.: Tento způsob vyfouknutí vejce není příliš znám, proto můžete zazářit a získat cenné body u své partnerky, manželky …

 

Zapojíte se letos do vyfukování vajec?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.