Vyberte možnost Stránka

Jak na sexy letní outfity pro muže? S minimem námahy!

Jak na sexy letní outfity pro muže? S minimem námahy!
Rate this post
!AdSense – before contentPánská letní móda je založena jen na třech základních pilířech. Naučte se kombinovat sexy letní outfity pro muže s minimem námahy a staňte se stylovým za každé situace!

O čem, že pánská móda v létě je? Je o komfortu nošení, o stylu a o sex-appealu. Ne sice nenosíme krátké minisukně a hluboké dekolty, přesto za námi chlapy, může každá ženská otočit!

I když se představa toho, co je “sexy“ mění u každého, existují jisté kousky a kombinace outfitů pro chlapy, které fungují vždy a za každých okolností. Jak dát tyto kousky dohromady s aktuálními trendy?

Abyste se cítili jako alfa-samci, pohodlně a stylově, je třeba dodržovat následující rady. 

Jednoduchý versus výrazný vzor

Hned na úvod si upřímně řekněme, že výrazný motiv oblečení není sám o sobě sexy. Ve většině případů jde o trend, který má na vás strhnout pozornost. Pravá, sexy elegance ovšem vychází z vaší osobnosti, nikoliv vašeho oděvu. Držte se jednoduchého pravidla, držte se jednoduchosti – té totiž není nikdy dost. Basic košile, pánská trika zcela čistá nebo s jemným dekorem proužku a jiného vzoru.

Květů na košili ani pánských náramků se vzdávat nemusíte, ale nepouštějte se do barev bezhlavě. Spíše volte jednoduchou klasiku, která v sobě mát ten správný nádech mužského sex-appealu.

letni-obleceni-pro-muze-2

Nikdy není na škodu obléct jednoduchou košili nebo polo triko. S výraznými vzory už zacházejte více opatrně. Foto: Instragram

letni-obleceni-pro-muze-3

Bez lněné košile v létě ani ránu – hodí se k bazénu, na bar i pláž. Foto: Instagram

Sázka na dobrý materiál

U materiálů oblečení si všímejte jeho struktury. Bavlna a len jsou na omak i pohled hrubší. V kombinaci s vaším dovolenkovým opálením udělá tak i “obyčejná“ lněná košile víc služby než triko od Jamese Deana. Stejně tomu tak je i kalhot a pánských šortek. Přírodní materiály na tělo lépe sednou, vypadají přirozeně a velmi nepatrně mohou poodhalit to, co nepatrně poodhalit chcete.

letni-obleceni-pro-muze-4

Materiál oblečení a především jeho struktura dá vašemu outfitu konečnou image. Foto: Instagram

Je to práce udělat ty správné kombinace?

Nepromyšlené kombinace na sebe strhávají pozornost, která má ne zrovna pozitivní vlastnosti. K chinos nenoste nike botasky, k námořnickému stylu neberte černou kůži. Na oblek se nehodí sportovní bunda. A tak dále. Už znáte ten drill. Více inspirace, jak vytvořit elegantní letní outfit najdete v článku: 3 hlavní trendy tohoto léta – Zjistěte, co se nosí!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.