Vyberte možnost Stránka

Výraznější rozkrok, ploché břicho i kulatý zadek – Znáte “vylepšovací“ pánské spodní prádlo?

Výraznější rozkrok, ploché břicho i kulatý zadek – Znáte “vylepšovací“ pánské spodní prádlo?
Rate this post
!AdSense – before contentVíte, jak vylepšit své tělo bez implantátů i posilovny? Pánské spodní prádlo dokáže dnes už mnoho, třeba vykouzlit výraznější rozkrok, ploché břicho nebo kulatý zadek.

Moderní ženy vylepšují své křivky push-up prádlem, korzety a zeštíhlujícími kousky šatníku. Rovněž u nich už nepanuje žádné společenské tabu, co se plastických operací týče. Zatímco u mužů se automaticky předpokládá, že své tělo změní a vylepší jedině cestou přes posilovnu.

Rozhodli jsme se vám ukázat, že posilovna není jedinou možností a řezat do sebe také nemusíte!

V poslední době se na trhu stále častěji objevuje pánské spodní prádlo, které tělo upraví pomocí vycpávek či stahováním. Zní to možná trochu úchylně, ale ne každý chlap se rodí s ideální velikostí penisu a ne každý chlap má genetické dispozice k tomu, aby si vypracoval pekáč buchet nebo kulatý zadek (který se ženám tak moc líbí!).

Pánské boxerky zvýší chlapské sebevědomí

O co jde? V podstatě jsou to normální boxerky, které mají vychytávku v podobě odjímatelných vycpávek. Můžete použít přední, zadní nebo oboje. Nicméně většina mužů dává přednost těm předním. Výraznější rozkrok se totiž hodí nejen, když jste na lovu. “Boule“ v kalhotách vám dodá sebevědomí i na pracovní poradě či sportovním utkání. Člověk si tak nějak více věří

Výhod molitanové vycpávky ale využívají muži i na své pozadí. Zadní vycpávka totiž dodá okamžitě perfektní, kulatý a zdánlivě vyposilovaný zadek, jenž je u žen vysoce ceněný. 

Tip redakce! Pokud využijte molitanovou kamufláž do tepláků, nenechte na sebe sáhnout. V džínách ale žádná žena nic nepozná.

spodni-pradlo-pro-muze-02

Vylepšovací pánské boxerky mají vyjímatelné vycpávky pro výraznější rozkrok. Foto: Shock Jock pánské prádlo od Andrew Christian

spodni-pradlo-pro-muze-03

Zadek je jedna z věcí, kterých si žena na muži všímá. Vylepšete ten svůj a zaujměte tak i tu nejnáročnější. Foto. Pinterest

Nejpohodlnější spodní prádlo:

Zvětšit, ukázat, pozvednout

Moderní prádlo pro muže je vymakaná věc, která dokáže opravdu divy. Zatímco Calvin Klein šije prádlo, jenž všechno zabalí a pozvedne tak, aby nádobíčko působilo větší a esteticky příjemněji, Andrew Christian si potrpí na pánské prádlo ve stylu “show it“ – pozvedne a zvýrazní, co máte a vykouzlí ještě něco navíc.

Čtěte také: Jaké spodní prádlo je pro muže nejvhodnější?

spodni-pradlo-pro-muze-04

Pěnové vsadky do prádla pro muže se dají použít i pro uhlazenější dojem, tak i při běžném nošení pro zvýšení komfortu nošení prádla. Foto: Instagram

Stáhnout nebo se jít vycpat?

Poslední položkou na seznamu vylepšovacího pánského prádla jsou stahovací trička a pásy. Ty jsou vyrobeny z extrémně pevného materiálu, jenž vše povolené a přebývající na těle stáhne a opticky zneviditelní. Pokud máte alespoň nějaký ten vypracovaný základ, stáhnete přebývající tuk a svaly více vyniknou. I na dotek bude vaše tělo více pevnější.

panske-spodni-pradlo-002

Stahovací pás nebo triko je vhodné i pro muže. Foto: Pinterest

Říkáte si, že taková kamufláž a triky nejsou nic pro vás? Pro někoho je pořád lepší se vycpat, než do sebe zbytečně pumpovat botox a implantáty.

Také doporučujeme:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.