Vyberte možnost Stránka

Šedé tepláky jsou všude! Znáte pravidla jejich nošení?

Šedé tepláky jsou všude! Znáte pravidla jejich nošení?
Rate this post
!AdSense – before contentDříve se nosily jen do posilovny nebo doma, když je nikdo jiný neviděl. Dnes jsou šedé tepláky k vidění doslova na každém kroku.

Proč šedé tepláky nosit? Proč je nenosit? Jak je nejlépe kombinovat? 

To, že byly šedé teplákové kalhoty jen domáckým nebo čistě sportovním oblečením mělo svůj smysl. Tepláky (jakékoliv barvy) jsou totiž silně neformální záležitost, je tedy s podivem, kolik mužů je nosí běžně ven.

Ne každý v nich totiž vypadá dobře a tak stylově, jak si myslí. Kromě toho, i tepláky vyžadují určitý vzhled, “hubené kuří nožky ani nohy jako sloupy“ nedělají v teplácích dobrotu. 

Naučit se tepláky nosit

I když za šedé tepláky utratíte více než za džíny značky JBrand, nezískáváte tak právo nosit je na pracovní schůzky a porady. Budete za neseriozního a neprofesionálního burana. Jednou provždy! Tepláky nejsou luxusní ani stylovou součástí pracovního šatníku. Pokud je chcete nosit běžně, naučte se je kombinovat tou nejlepší možnou cestou.

teplakyseda-2

Pánské tepláky jsou sportovní kousek, který se do práce opravdu nehodí! Foto: Pinterest

Sportovní outfit

Jelikož jde o čistě sportovní kus šatníku, logicky se bude nejlépe nosit s dalšími sportovními kousky nebo sportovně elegantním oblečením. Triko volte nejlépe V-neck, polo by mohlo vypadat hloupě. Také se vyhněte tričkům s výraznými potisky. Na triko pak nejlépe mikinu, teplákovou vestu, bomber bundu nebo v případě extravagantnějších tepláků parku. K celkovému doladění pak obujte sportovní boty, tenisky Nike, Converse apod. Jako doplněk ideálně batoh nebo sportovní tašku.

teplakyseda-3

Pohodlí, kterému neodoláš

Na procházku, na trénink, na gauč, na chvíle volna jsou tepláky perfektní volbou. Najděte si správný střih a užívejte si maximálnímu komfortu. Pokud se na nošení tepláků cítíte a víte, co děláte, pak s klidem do nich.

Berete trend šedých tepláků za svůj? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.