Vyberte možnost Stránka

Stylově oblečená zvířata

Stylově oblečená zvířata
Rate this post
!AdSense – before contentFotograf Miguel Vallinas se zabývá reklamním focením. Nyní přichází se sérií fotofrafií s názvem ,,Druhá kůže“, kde jsou v hlavní roli zvířata oblečená do stylového oblečení.

Vallinas fotografoval více než 50 zvířat, poté jim vybíral oblečení, které reprezentuje různé typy lidí. A tak labuť vypadá jako pilná dívka, kačer zas jako elagantní štramák, lámající srdce žen.

Díky detailní retuši a skvělému výběru zvířecích póz, vznikly opravdu stylová zvířata, které svým oblečením ukazují svou osobnost.

Které zvíře má Váš styl oblékání? Líbí se Vám nápad s oblékáním zvířat? Napište nám své názory na facebooku. O Váš názor stojíme!

 

Nezapomeňte tento článek sdílet se svými přáteli na facebooku.

Obsah článku

1. Stylově oblečená zvířata.

2. Stylově oblečená zvířata.

3. Stylově oblečená zvířata.

4. Stylově oblečená zvířata.

5.
Stylově oblečená zvířata.

6.
Stylově oblečená zvířata.

7. Stylově oblečená zvířata.

8.
Stylově oblečená zvířata.

9.
Stylově oblečená zvířata.

10.
Stylově oblečená zvířata.

11.
Stylově oblečená zvířata.

12.
Stylově oblečená zvířata.

13.
Stylově oblečená zvířata.

14. Stylově oblečená zvířata.

Zdroj: miguelvallinas.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.