Vyberte možnost Stránka

Vyhlídkový let balonem

Vyhlídkový let balonem
Rate this post

Napadlo Vás někdy věnovat někomu vyhlídkový let balonem? Najít v dnešní době vyhlídkový let balonem levně není žádný problém! Cena vyhlídkových letů balonem se v dnešní době pohybuje v různých relacích a věřte nebo ne, každý má jistě na to pořídit si zážitek na celý život.

Kam všude lze provozovat lety balonem?

Balonem se můžete z výšky podívat na krásné české památky, jako například na Konopiště, Karlštejn, nebo Posázaví. Z výšky si jednoduše lze na živo prohlédnout i česká města. Můžete si vybrat například vyhlídkové lety nad PrahouPochopitelně můžete podniknout výlet tam, kde se Vám to nejvíce líbí. Pokud máte rádi přírodu, zařiďte si například let balonem nad český ráj. Z výšky budete mít pole, louky, skály, řeky, jezera a také vesničky a cesty mezi nimi úplně jako na dlani.

Jak let balonem probíhá?

Let balonem začíná nafukováním balonu. Na nafukujícího se obra je doopravdy krásný pohled. Z malé kuličky rychle vznikne monstrózní balon, který je Vás schopen vynést do nebes. Následuje nastoupení do koše a poté dechberoucí vzlet. Pomocí hořáků je regulována teplota vzduchu uvnitř balonu a zároveň s tím i výška letu.

Zkuste si představit, jak vás jemný vánek ve výšce několika desítek metrů nad zemí lehce ovívá do tváře a zároveň můžete sledovat krásnou krajinu pod Vámi, kam až jen oko dohlédne. Pochopitelně Vám během letu balonem ve větší výšce může být mírně chladno, je tedy dobré vzít si s sebou něco na sebe, ale i to k zážitku patří.

Přistání a zakončení letu je také nesmírně půvabná záležitost. Balon zpravidla dosedne mírným nárazem. Nemusíte se však obávat, že by tento náraz byl jakkoli bolestivý. Následuje pak několik chvil euforie a vstřebávání zážitku. Podle vašeho výběru Vás pak může čekat i slavnostní křest, pokud jste absolvovali let balonem poprvé.

Ať tedy balonem poletíte kamkoli, jistě si odnesete spousty krásných vzpomínek!

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.