Vyberte možnost Stránka

Jaké ruční nářadí dělá chlapa chlapem? Toto jsou nepostradatelné věci nejen na zahradě

Jaké ruční nářadí dělá chlapa chlapem? Toto jsou nepostradatelné věci nejen na zahradě
Rate this post
!AdSense – before contentKvalitní nářadí dělá kvalitní práci a vás činí “kvalitním“ chlapem, na kterého je spolehnutí. Víte, bez jakého zahradního nářadí se neobejdete?

Doma vám nic nekape, odtoky jsou průchozí a dveře nevržou. Ale co zahrada? Také je v tak bezvadném pořádku jako interiér vašeho pánského hnízda? Dbejte na své exteriéry se stejnou precizností!

Protože správný chlap nemávne nad zarostlou zahradou rukou, pravý chlap si vezme do ruky ruční nářadí a jde zkrotit tu džungli v obyvatelné prostředí, jenž dělá radost jemu i zbytku rodiny.

Jaké zahradní nářadí budete v honbě za dokonale vyhlížející zelení potřebovat? 

Obsah článku

Kvalita šetří váš čas a energii

Zatímco některé druhy chlapského nářadí lze oželet, jiné jsou naprostou nezbytností. Bez ohledu na to, kolik zeleně máte okolo domu, co na zahradě pěstujete a co vám tam roste, toto je přehled nepostradatelelných pomocníků na zahradu. 

Tip redakce! Vybírali jsme nejlepší z nejlepšího, značka FISKARS je oblíbenou klasikou, která nezklame v žádné situaci. Navíc u prodejce nářadí jadal.cz jsme našli hodně dobré cenové rozpětí těchto značkových pomocníků.

Zahradní nůžky

Na keře a větve stromků rozhodně oceníte velké dvouruční nůžky, jejichž spodní čepel ve tvaru háku ustřihne i hodně tlusté a syrové větve. Nůžky jsou velmi lehké, tudíž se vaše ruce jen tak neunaví, a vy tak práci dokončíte rychle a bez zbytečného vysilování se.

rucni-naradi-na-zahradu-01

Fiskars zahradní nůžky na silné větve vám vydrží roky. Foto: Jadal.cz

Zahradní rýč

Od povahy vaší zahrady se odvíjí vybavení, které je potřebné k její údržbě. I tak ovšem platí, že bez rýče toho na zahradě moc nesvedete. S jeho pomocí dokážete vykopnout nevzhledné drny z trávníku i zeleninových záhonů.

Při nákupu dbejte na pevnost použitého materiálu, ergonomii držení a samozřejmě hmotnost – ta se totiž výrazně podílí na komfortu práce

rucni-naradi-na-zahradu-02

Zahradní rýč od FISKARS je jasnou volbou pro každou zahradu. Foto: Jadal.cz

Boj s plevelem

Výrobce Fiskars je znám pro své elegantní a funkční zahradní nářadí, které je pevné, lehké a zvyšuje efektivitu práce na zahradě. V nabídce tak nemůže chybět ani menší, ale o to šikovnější dvoustranná motyčka k přípravě a údržbě záhonů. S jednou násadou zvládnete hned několik úkolů na zahradě.

rucni-naradi-na-zahradu-03

Okopávání, odstraňování plevele a provzdušňování půdy je každodenní chleba zahrádkářů. Foto: Jadal.cz

Zvládněte svou zahradu s nářadím specializovaného prodejte www.jadal.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.