Vyberte možnost Stránka

Regály a jejich všestranné použití

Regály a jejich všestranné použití
Rate this post
!AdSense – before contentPolicové regály jsou hojně využívaným nábytkem nejen v domácnosti, ale také v obchodech či skladem různých společností. Jejich využití je téměř neomezené, navíc láká i cenová dostupnost.

V domácnosti bez regálu by zavládl chaos!

Policové a regálové sestavy jsou v každé domácnosti, ať už ve sklepě, garáži či ve spíži. Slouží k uložení všeho potřebného tak, aby byly věci nejen na dosah ruky, ale také uklizené na ‘’svém místě’’. Umíte si představit, že máte všechny věci z regálů položené jen tak na zemi nebo uklizené v různých skříních a skřínkách? Člověk by velice snadno ztratil přehled o tom, kde své věci má a zavládl by chaos!

Různé typy i velikosti

Při nákupu regálu je nutné vybrat správný typ i velikost. V případě, že chcete regál menší pro sklepní použití, pak si stačí vybrat ten pravý z nabídky samostatných policových regálů. Tyto typy jsou cenově dostupné, ale také mají omezenou nosnost, v mnoha případech je nutné také připevnění ke zdi, tím se zvýší nejen pevnost celé konstrukce, ale také bezpečnost. Ovšem pro použití v garáži, sklípku nebo ‘’špajzu’’ jsou více než dostačující. Samostatné regálové systémy jsou k dostání v různých rozměrech, díky čemuž využijete každý kousek volného místa.

Do velkých prostorů je zapotřebí velkých sestav, jsou to například sklady, velké místnosti, prostorné garáže. Sestavy je možné do sebe různě napojovat, čímž využijete každý volný prostor. Výhodou sestav je to, že jsou velice stabilní a mají vysokou nosnost. Jsou k dostání v různých výškách a typech. Některé regálové soustavy je možno výškově seříznout, díky čemuž získáte rozměr vhodný právě pro vaše použití.

Potřebujete nový regál? Vyberte si ze široké nabídky obchodu Regalsistem.cz!

Před nákupem regálu

Je nutné si položit důležité otázky, díky kterým zjistíte, jaký typ regálu vlastně potřebujete.

1. Kde bude regál používaný? – Estetické nároky, funkčnost regálu.

2. Co v něm bude uložené? – Zjistíte potřebnou nosnost a také velikost.

3. Jakým způsobem chcete věci do regálu zakládat? Tak například, jiný regál budete potřebovat v případě uložení pneumatik a jiný v případě skladování materiálu.

4. Kolik chcete do regálu investovat? Od ceny se samozřejmě odvíjí kvalita a propracování.

Jaké regály využíváte vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.