Vyberte možnost Stránka

Poučte sebe i své kolegy – Jak vybrat správné kancelářské křeslo?

Poučte sebe i své kolegy – Jak vybrat správné kancelářské křeslo?
Rate this post
!AdSense – before contentKaždodenně trávíte sezením více než jen pár hodin? Pak byste svou pozornost měli upřít na to, zda vaše kancelářská židle umožňuje správnou ergonomii těla. Zjistěte, jak vybrat vyhovující židli do práce!

Sedavé zaměstnání vyžaduje kvalitní křeslo. Pokud vaše kancelářská židle nesplňuje požadavky pro zdravé a pohodlné sezení, je vysoce pravděpodobné, že se na svou práci nemůžete 100% soustředit.

Správným výběrem kancelářské židle lze předejít bolestem hlavy, zad i problémům způsobeným špatným držením těla.  

Zjistěte, jak vybrat správně? Dáme vám doporučení na kvalitní a oblíbený model kancelářského křesla.

Proč se vlastně správnému výběru židle do práce věnovat?

Odpovíme, proč je důležité nepodcenit výběr!

1. Kvalitní křeslo umožňuje sedět zdravě a pohodlně

2. Pohodlné posezení zvýší vaši soustředěnost a tedy i pracovní výkon.

3. Ergonomické sezení zabraňuje častým bolestem hlavy, zad i celého těla.

4. Na židli trávíte denně 8 hodin, vyplatí se sedět v pohodlí!

5. Moderní, designové křeslo se stane výrazným doplňkem vaší kanceláře.

 

Co musí kancelářská židle splňovat?

Obecně by se dalo říci, že čím déle na židli sedíte, tím by měla být její kvalita vyšší, v opačné situaci si koledujete o vážné zdravotní problémy. Nehledě na to, že váš pracovní výkon nebudete také zrovna kdovíjaký, tudíž můžete očekávat i předvolání k šéfovi na kobereček!

Při nákupu nového křesla, se zaměřte na pevnost konstrukčního řešení, především na stabilitu podvozku. Nejoblíbenější pětiramenná křížová základna je vysoce stabilní a umožňuje pohyb na všechny strany. Pozornost věnujte také ergonomickému tvaru, nastavitelnosti sedátka a opěrkám na ruce. Ideální je, pokud křeslo disponuje nejen opěrkami na ruce, ale také na hlavu. To oceníte především při polední pauze, kdy zaujmete odpočinkovou polohu (ruce za hlavu a nohy na stole).

Kancelářská židle by měla mít i opěrku beder, pro správné držení zad. Z hlediska údržby je vhodné volit materiál odolný vůči oděru i ušpinění.

Kancelářská židle SIDIZ T51 - TOP OFFICE

Kancelářská židle SIDIZ T51 – TOP OFFICE

 Oblíbený a několikrát oceněný model SIDIZ T51

Velice zajímavým modelem je židle SIDIZ T51, která patří mezi kancelářská křesla nabízející řadu ergonomických prvků. Příkladem je posuvný sedák, na němž jde upravit nejen hloubka, ale také sklon pro ještě pohodlnější sezení.

Židle je ideální pro komfortní a dynamické sezení. Oceníte ji i díky modernímu designu a kvalitnímu materiálu.

Toto křeslo spolu s dalšími kvalitními židlemi do kanceláře najdete na stránkách www.top-office.cz.

Na čem sedíte v práci vy?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.