Vyberte možnost Stránka

Jak být trendy gentleman?

Jak být trendy gentleman?
!AdSense – before contentcigobal-1Na internetu se stále řeší to, co by měla dělat žena proto, aby byla trendy. A mnoho z nich se těmi radami opravdu řídí. Bohužel, inspirace pro muže je k vidění o něco méně. A to je velká škoda, protože hodně mužů se snaží o trendy vzhled. A také se jim ta snaha vyplácí.

Ponožky v sandálech, vytahané trenky a přes to všechno ještě tepláky, které díky svému stavu vypadají, jako by byly koupené za doby vlády Marie Terezie. Ano, takto se pár mužů v minulosti prezentovalo. Ale to už je dávná minulost, která je u nynějších mužů vzácná.

Dnes je tolik možností, jak vypadat stylově, že si každý gentleman najde to své.

Jste muž, který se sebou chce něco udělat? Nebo jen hledáte inspiraci? V tom případě se podívejte na to, čím se vyhlašuje opravdový gentleman a stylový chlap v jednom.

Trička? Malá věda

Každý muž by měl vlastnit jak jednobarevná, tak i krapet extravagantnější trička. Ta jednobarevná se hodí v případě, že jste kuřák? chcete být za elegána. Například takové černé nebo bílé tričko je klasika, která sice nijak extra neokouzlí, ale rozhodně nikoho neurazí. Bát se nemusíte ani růžové nebo dalších výraznějších barev.

Co se týče té extravagance, nemyslím to tak, že byste měl povinně nosit ta lehce vytahatelná trička s nápisy jako například: „Miluju pivo,“ nebo třeba „Jsem král světa.“ Takhle byste si leda tak utrhnul ostudu. Myslím krásná trička s nějakým vkusným vzorkem, který nemusí jít na první pohled třeba ani vidět.

Sako

Sako je neodmyslitelná část muže. Pokud máte sako, které vám opravdu dobře sedí a navíc ho umíte nosit s grácií, máte napůl vyhráno. Sako můžete zkombinovat jak s obyčejným tričkem jen tak večer do města, tak s obměnou trička za stylovou a dobře padnoucí košili. Takto potom můžete vyrazit kamkoliv do společnosti. Saka navíc nemusí být jen černá. Například i jeho modrá varianta stojí za to.

Jste kuřák?

Ačkoliv se to nezdá, i to zda kouříte má vliv na vaši celkovou image. Není nic horšího než muž, který je oblečen jako z fashion magazínu a ze svojí kapsy vytáhne krabičku cigaret. Ke všemu nějakou s hodně nechutným obrázkem. Jenže každý má nějakou svoji potřebu a i tady tuto lze řešit jak jinak, než stylově!

Na popud povinně nevzhledných obalů od cigaret začalo dělat mnoho firem obaly na cigarety tak, aby byly o krok vpřed a navíc se zavděčili svým klientům. Obaly jsou navíc dělány tak, aby působily jako módní doplněk. K dostání jsou obaly, jinak řečeno pouzdra na cigarety, v několika barvách, tudíž si každý najde to své.

Jeden z dodavatelů, kteří jsou kvalitní je například Cigobal.cz

cigobal

Hodinky

Hodinky už sice nejsou potřeba z toho důvodu, že vám čas ukáže váš mobil. Ale i tak jsou skvělým designovým doplňkem, který je navíc praktický. Protože velké stříbrné hodinky se hodí na ruku každého správného muže. A k tomu saku, které jsem zmínila před chvilkou.. Naprostá krása.

Kalhoty a boty

Pokud jdete do společnosti, nemůžete tam jít v teplácích. Pokud nejde o maškarní ples, jinak si získáte nepříjemný pohled okolí. Proto by ve vašem šatníku neměly chybět černé obyčejné kalhoty. Pokud nemáte kalhoty rád, tak alespoň černé džíny. A navíc se k nim skvěle hodí černé společenské boty.

Jen si musíte vybrat správnou velikost a kvalitu, aby vás nebolely nohy.

Trocha extravagance?

Nejde ani tak přímo o extravaganci, ale jestli jste prototypem obyčejného Čecha, tak to pro vás může být nezvyklé. Milujete tepláky? Noste je! Avšak zapomeňte na ty rozpadající se kousky a kupte si nějaké, které vám budou sedět a budou trendy. Bát se nemusíte ani čepic, které jsou nejen dobré na vaše uši proti umrznutí, ale také mohou se správným účesem a sestřihem vousů vypadat skvěle.

Zároveň byste měli myslet na to, že gentleman se nestane z muže jen díky změně oblečení. V dávných dobách byli gentlemani rytíři. Byli to muži spravedliví, upřímní a šlechetní. Takže k tomu, aby z vás byl gentleman, je zapotřebí i trocha empatie a vnímání.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!
Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.